Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas nők/csajok, hol szoktato...

Magas nők/csajok, hol szoktatok farmert venni?

Figyelt kérdés
180cm vagyok, és mindig az a baj a farmerrel, hogy rövid a szára. Így nagyon nehezen tudok magamnak venni. Ti hol szoktatok találni megfelelő szárhosszúságút?

2017. szept. 26. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problemam, en a levi's ben szoktam. Ott rengeteg hosszitott szaru farmer van tobb fazonban.
2017. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

New Yorker, nagyon jó hosszú farmerek vannak.


182 cm magas lány

2017. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

A levi'sbe idáig nem mertem bemenni az árak miatt...kb. mennyiért vannak farmerek?

A másikba benézek.

2017. szept. 26. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni akciok, ilyenkor 13.000 korul van egy farmer. De ezek nagyon idotalloak. Egyebkent szinte mindig vannak kiarusitott darabok ezek is olyan 8.000 tol vannak attol fugg, hogy milyen az anyaga. Pl egy nyulekonyabb, sztreccsesebb anyagu naci joval olcsobb mint egy igazi nehez farmer anyagu. Dragak de en ugy vettem eszre, hogy hosszu tavon gazdasagosabb. Legalabb 1 levi's nadragot ajanlok a ruhataradba. Imadni fogod. :)
2017. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ezek még egész baráti árak. Főleg a 8000.
2017. szept. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!