Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combfix nadrág alá? Mik a...

Combfix nadrág alá? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretek harisnya nadrágot hordani, és arra gondoltam kipróbálnám a combfixet is, de nem tudom hosszú nadrág alá is fel lehet venni? Úgy értem nem csúszik majd le járásnál?

Aki hord combfixet mihez szokta felvenni?



2017. szept. 28. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ex barátnőm sokszor vett combfixet nadrág alá is és nem volt vele baj. Ezt persze csak akkor csinálta ha már hidegebbek voltak. Amíg jobb idő volt szoknyákhoz egyberuhákhoz is felvette. :)
2017. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a méretednek megfelelőt veszel, akkor nem fog lecsúszni. A felső (csipkés) részén van 2-3 szilikon csík, így jól odatapad a bőrödhöz. Esetleg néha meg kell igazítani, de lecsúszni biztos hogy nem fog. Ha tapadós naci alá veszed fel, akkor az is tartja.
2017. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A combfixnek alapból nincs értelme mert nyáron minek, télen meg mivel szabadon van a popid így befagy.
2017. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én sűrűn hordok combfixet nadrág alatt is. Nekem nem csúszik le, a szilikon csíkok jól tartják. Persze el kell találni a jó méretet.
2017. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3-sal egyetértek teljesen! Nekem lecsúszik, ha meg harisnyatartót veszek fel, az nem szép ahogy áttetszik a nadrágon.
2017. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, kész csoda hogy valaki elismeri az igazam!

Pedig mindég a logikát keresem a dolgokba és meg is válaszolom ,de ritkán ismerik el az igazam...

2017. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik mosás után már kezd csúszkálni, gyakran kell igazitani. Nadrág alá nem szeretem.
2018. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!