Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még, aki ennyire fázós,...

Van még, aki ennyire fázós, és ennyire fel kellett öltöznie még suliban is?

Figyelt kérdés

Egy levelezős képzésen még a hosszú ujjú felső, meg a pulcsi is kevés, fel

kellett vennem az [link] kabátomat is, meg még a bokacsizma is jó, hogy felvettem reggel, nagyon fáznék nélküle.



2017. szept. 30. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van, de szerintem ennyire még nincs hideg.
2017. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg topánkában kiskabátban rohangálok.


15 fok van :D

2017. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nagykabát még nincs rajtam, de hosszúujjú illetve alatta egy top elfér rajtam. Illetve a munkahelyemen piszok hideg tud lenni így vastag pulcsi is van rajtam.
2017. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt minden evben ilyenkor meg kell kerdezned, egy szinte ugyanilyen kabat linkjevel. Mindig fekete, mindig pufi, mindig huzott derekban, es mindig szormes a kapucnija. A szoveg szinten mindig ugyanez. MIERT JO EZ NEKED?
2017. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, most kérdeztem először. Nyilván vannak hasonló kérdések, ilyenkor van a "szezonja" a szandál vagy bokacsizma, harisnya vagy harisnya nélkülnek is. Azt sem 1 ember kérdezi, vagyunk több ezren ezen az oldalon.Miután több közintézményben még nem fűtenek, több fórumozó is megkérdezheti. Nálunk is volt olyan lány, aki egy kardigánban volt csak, én meg egész nap a teremben pufikabátban voltam, és semmi melegem nem volt.
2017. szept. 30. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon fázós vagyok, de még szerintem is túlzás a nagykabát, pláne a pufi, szőrmés stb.

Nekem ilyen átmeneti időszakban nagyon beváltak a poncsók, időjárástól függően vékonyabb vagy vastagabb. Melegít, könnyű le és felvenni, könnyű aláöltözni, szerintem jól is néz ki, de mindenképp normálisabban mutat beltéren, mint a kabát.

2017. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!