Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti bevállalnátok ilyenkor...

Ti bevállalnátok ilyenkor hosszúszárú csizmát?

Figyelt kérdés

Szeretek szoknyát hordani egyetemre is, de 20 perc az út az egyetemig és a balerinacipőben reggel korán fázom. Arra gondoltam, hogy felveszem már a csizmámat, de nem tulzás még?

L


2017. okt. 1. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én simán felhúznám ha fázok, kb már egy hete bakancsban járok, mert egyszerűen fázik a lábam :) És nem néznek hülyének, vagy ha igen, nem érdekel, mert nekem fontosabb az egészségem, mint mások véleménye, és én nagyon könnyen felfázós vagyok. :)
2017. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én láttam embereket csizmában, de nekem az még túl meleg napközben, én nem húznám még fel, max estére.
2017. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fázol, vedd fel. Én mondjuk főiskolába bokacsizmában járok, de nekem még bentre is kell, mert nagyon fázok. Ha az egyetemen, ahova jársz, nincs hideg, akkor váltócipőt vihetsz magaddal
2017. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy nincs átmeneti cipőd.
2017. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az nem normális,hogy valaki nem tudja, hogy milyen cipőim vannak, és okoskodik,hogy mi normális és mi nem.

Van bokacipőm, de attól még a lábam szára ugyanúgy fázik, mint balerinában.

Amúgy reggel 8ra járok, ami azt jelenti,hogy fél 8 után indulok és akkor elég hideg van, és 2-3 ig tart a tanítás.

2017. okt. 1. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fázik félcipőben, mert folyamatosan bokát villantotok.
2017. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán hordanak már vékonyabb csizmát.
2017. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!