Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok, ti hol szoktatok...

Duci lányok, ti hol szoktatok vásárolni fiatalos ruhákat elérhető áron?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a plázában szoktam, nyárom és télen. Akkor van kászletkisöprés és akár 90%-os leárazások is vannak
2017. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira duci nem vagyok, úgyhogy normál, "plázás" üzletekben is találok ruhákat pl. New Yorker, Orsay. Szoktam még vásárolni a H&M-ben, Kikben, Pepcoban, Tescoban is, szerintem itt is jó ruhákat lehet találni és nagyobb méretek is szoktak lenni (a kikben például szerintem alapból nagyobbak a ruhák a méretezésükhöz képest). Ki kell fogni az akciókat, nemsokára lesz glamour napok is és olyankor lehet vásárolgatni.
2017. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Akárhol. Azért "duci"-ként nem kell külön boltba járni még. Ha kövér vagy túlsúlyos lennél, akkor megérteném, de így mi a bajod a plázás boltokkal, pl?

165cm/67kg vagyok

2017. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok plus size, de pl. C&A-ban és Tescoban vannak azt hiszem egészen 50-es méretig divatos cuccok normális áron.
2017. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!