Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy sorozatban kicsi pólókat vesz?

Figyelt kérdés

Legalább 4 db, ami kicsi lett, pedig ott, mintha jó lett volna.

Egy volt úgy, hogy a másik színt felpróbáltam, jó volt, erre ez a szín kicsi lett.

Mit csináljak velük?


2017. okt. 1. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Fogyj le, problem solved
2017. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így is vézna vagyok. A magasságommal nem tudok mit csinàlni.
2017. okt. 1. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkorákat vettél?
2017. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Add nekem
2017. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

S vagy M

Nem értem, mert alapból meg XS-S-es ruháim vannak.

2017. okt. 1. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
És hol kicsi? Mellben, hasban, derékben...?
2017. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább nagy ruhákat szoktam venni tévedésből, mert a boltban felpróbálom, és megijedek, hogy szorít egy kicsit a nyakánál, vagy bevág a hónaljánál, és majd jól kiizzadok benne, tiszta víz lesz ott állandóan, stb., illetve hogy még majd mosásnál is megy egy kicsit biztosan össze. Úgyhogy van olyan nadrágom például, amit öv nélkül fel sem tudok igazán venni, mert leesik rólam. :)
2017. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cseréld vissza. Én is jártam már úgy, hogy két színben volt a póló, az egyik jó volt, a másikat nem próbáltam fel, megvettem azt is ugyanabban a méretben és kicsi lett, pedig ugyanaz a fazon, anyag. Sőt! Olyan is előfordult, hogy ugyanaz a modell, ugyanaz a méret két példánya nem volt ugyanolyan hosszú! Nem kell sokat várni a plázaboltoktól.
2017. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!