Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfinak harisnya?

Férfinak harisnya?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és tegnap próbáltam fel először nylon harisnyát. És azonnal felfigyeltem, hogy milyen jól tartja a meleget, nem fázott benne a lábam (zokni helyett) farmer alatt cipőben. Nem vagyok meleg, se csajnak nem fogok öltözni, csak télen nagy hidegben szeretném nadrág alá venni.

Gáz, ha egy srác használ nylon harisnyát? Nem viccből írtam ki, komolyan felpróbáltam.



2017. okt. 3. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván van, aki szerint gáz, de hallottam már én is teljesen normális férfiakat, akik rájöttek, hogy melegít s amúgyis kicsi az esélye, hogy mások csak úgy meglássák, bár ez zoknihosszúságon is múlik...


Én totál megértelek. Nő vagyok, nem hordok harisnyát, de nagy hidegben néha előfordul. Ha férfi lennék, az sem érdekelne, inkább akadjon ki egy intoleráns (bár úgyse tudná meg), mint hogy megfagyjak. Mindig is önző hedonista voltam...


De szerintem jobb, ha egy meleg hosszú alsót veszel, a harisnyánál többet ér és a nemeddel sem lesz senkinek még véletlenül sem baja. Tuti van kismillióféle, fagyban is futnak, sőt motoroznak egyesek s utóbbi esetben is felesleges lehet a fűthető nadrág, ha egyszer van egy jó kis aláöltöző.

2017. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

én inkább erre szavazok férfiként.


[link]

2017. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként évek óta nejlonharisnyát hordok télen a nadrág alatt. :)

Nekem 100-140 denes nejlonharisnyáim vannak. Nagy előnye, hogy a lábamra tapad, nem gyűrődik, így szuper kényelmes. Kellően melegít, de ha fűtött helyre megyek, mégsem izzadok bele. Van pamutom is, de kint az sem melegebb, bent pedig megsülök benne, mert nem szellőzik mint a nejlon, így nem is használom már őket, mióta van nejlonom is.


Ezenkívül nem tapad össze a nadrággal, így kényelmesebb leülni, vagy leguggolni, mint pamuttal a nadrág alatt.


Úgyhogy bátran kipróbálhatod, hamar meg fogod szeretni a komfortossága miatt. :)

2017. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 realos ***** válasza:
64%
Hord nyugodtan. Én is hordok rendszeresen, néha térd nadrággal is!!
2017. okt. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hűvös reggeleken egy 20 denest fel szoktam venni farmer alá.
2017. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan hord! Sokan tesszük. Én rendszeresen hűvösebb időben harisnyanadrágot hordok a nadrág alatt. 20 DEN-estől a 100DEN-esig. (Mondjuk térdnadrág alá azért nem veszem fel, praktikus okból hordom, nem azért hogy bohócot csináljak magamból.
2017. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Fiúk itt többen írjátok a 20 den körüli harisnyákat. Az tényleg ér valamit hideg ellen? Mert az olyan vékonynak tűnik első ránézésre.


Én 100 den felettieket hordok, ezek valóban vastagok, és melegek. :)


És a 20 denesre húztok még zoknit is, vagy csak simán harisnyával léptek a cipőbe? Mert én a 100 den feletti harisnyáimra nem húzok zoknit, ezek nem átlátszóak. Illetve -5 fok alatt felveszek inkább egymásra két 100-150 denes nejlonharisnyát, ez nekem többet ér, mint egy zokni, mert a combom, vádlim is melegíti. :)

2017. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Én 12-13 éves koromban próbáltam ki a nylonharisnyát, de rögtön rabja lettem :)Kb 25éve hordom őket,nem is a hideg miatt télen hűvös idő miatt, hanem nyáriszünet volt és kezem közé akadt 1 és felkaptam, azóta hordom, nagyon bejön, annak ellenére, hogy kényes dolog és nem vmi egészséges a bőrnek, mivel műszálas. De szeretem hordani, most is 40 denes testszínűbe vagyok, lycraszálasakat kedvelem.

De szinte mindig hordom őket, általában fényes testszínűt, 20 és 40 deneset, télen vagy hidegbe zoknival, nadrág alatt, jó időben rövidnadrággal, zokni nélkül. Szerintem az átlag nylonharisnya, vagy átlag anyagú, színű nem ciki.

2017. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 realos ***** válasza:
7%
Én sem csinálok bohócot magamból, hajnalba szoktam felvenni kerékpározáshoz,akkor nem látja senki!
2017. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És te hány denest hordasz rövidgatyával? Meg milyen színűt?
2017. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!