Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 39 cm átmérőjű a vádlim...

Ha 39 cm átmérőjű a vádlim legvastagabb része és egy csizmának, amit megakarok venni, szintén ennyi a szárának az átmérője, megmerjem venni, ha én még egy normál vastagságú farmerrel akarom felvenni?

Figyelt kérdés

Belefog úgy menni a vádlim vagy nem fogja szorítani?

Előre is köszönöm


2017. okt. 7. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
39 cm átmérő? Micsoda oszloplábad lehet... Mint valami templom tartóoszlop.
2017. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vádlim 37 cm körbe :D

Szerintem necces. Talán

2017. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó válaszoló.
2017. okt. 8. 02:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg jól a csizmát mert pl az enyém hátulján felül van egy kis nyúlós anyagból álló sáv, ha ezen is van akkor simán de ha nincs akkor ne vedd. Próbálni nem tudod valahol?
2017. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha harisnyaval, leggingssel hordanad, azt mondanam talan. Ennek tudataban ha nem egy rugalmas anyagrol van szo, latatlanban ne vedd meg.
2017. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szàra vége egy kicsit rugalmas akkor farmerrel mehet.
2017. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos megpróbálni nem tudom, mert netről rendelném, írtam már nekik és azt válaszolták, hogy a csizma idomul a lábszár méretére...

Nem régen fürödtem be egy másikkal, amit vissza kell küldeni, pedig az még gumis is, de gondolom, eleve szűkebb volt, vagy nem tudom... :/

2017. okt. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!