Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez jó lenne...

Szerintetek ez jó lenne szalagavató afterre?

Figyelt kérdés

Egy fekete feszülős, magasított derekú nadrág és egy virágmintás body. Mit gondoltok? :D

[link]


2017. okt. 8. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem annyira nem illik. A legtöbben a végzősök közül egyberuhában lesznek, ki koktélruhában, ki kiselytélyiben. Legalábbis nálunk úgy volt, igaz, az mar néhány éve volt. Ha mégis nadrágos szettben mennél, inkább valami elegánsabb felsőt válassz melle szerintem.
2017. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyberuha jobb lenne ami kicsit elegánsabb.
2017. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon szoknyás, a szalagavatós ruhámat pedig biztos, hogy nem veszem fel oda amilyen ronda lesz. :D Egyenruhánk nincs. Másrészt decemberben lesz a szalagavató, és nem szeretnék megfagyni. :D Persze, tudom, ha eleget iszik az ember, akkor már úgy is mindegy, de nem szeretnék nagyon lerészegedni, és ez nagyon kényelmes is.
2017. okt. 8. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Ha már eldontotted minek kérdezed meg?

Amúgy is ez a body elég ronda. A fekete farmer meg elmegy.

2017. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Még nem döntöttem el. Másrészt pedig attól, még, hogy neked nem tetszik nem kell fikázni. :D

2017. okt. 8. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Magassarkúval nem olyan rossz szerintem. Bár tényleg inkább egy egyberuhát húznék a helyedben. 
2017. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy válassz egy elegánsabb nadrágot akkor, pl: [link] bár ehhez nem tudom, mennyire illene a body.
2017. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nálatok mit jelent a szalagavató after. Nálunk egy helyi szórakozóhelyen-kocsmában volt buli, tehát semmi flancos vagy különleges nem volt benne attól, hogy az egy szalagavató afterparty volt. A bálban persze minden lány csinos egyberuhában volt, de utána, aki tehette átöltözött és a többség hasonló cuccokat vett fel, nadrágot mert sokkal melegebb és praktikusabb. Úgyhogy, ha nálatok is ilyesmi lesz, akkor teljesen felesleges oda is kiskosztümben meg koktélruhában menni, ez is megfelel.
2017. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!