Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként nem annyira érdekelt...

Fiúként nem annyira érdekelt a ruhám annyira. De most változni szeretnék. Zara, H&M és New Yorker-ben szeretnék vásárolni. Melyik a "jobb"?

Figyelt kérdés

A jobb, az relatív, de szerintetek melyik miben jó? Hol mit érdemes venni? Hol jobb a minőség? Az ár-érték arány? Saját tapasztalatokat is szívesen fogadok.

Előre is köszönöm!



2017. okt. 8. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Zara > H&M > New Yorker

Hat, en a New Yorkert ajanlom a legkevesbe ugy az osszes plazas bolt kozul. Gagyi minoseg, gagyi ruhak. Igaz, arban ez a legolcsobb, de ha olyan ruhakat akarsz, mint ott, akkor menj be egy kinaiba es ha fiu vagy akkor egy fuckboykepzobe, ja es a pawa hajat ne felejtsd ki!

H&M: nekem egyik szemelyes kedvencem. Szerintem ar-ertek arany nagyon jo, ruhaik is szuperek. Minosegben nem mondom hogy jok, mert nem azok. Egy New Yorkeresnel jobbak ezerszer, de pl Bershkasnal nem nagyon.

Zara: ez kb ugyanaz mint a H&M, csak dragabb es jobb minoseg, ez is szinten a kedvencemy Talan meg egy kicsit tobb elegans darabot talalsz itt, de ezen kivul semmi extra.

2017. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
mindegyik uzletben vannak jobb es rosszabb cuccok, de igazan egyik se eri meg az arat, maximum a hm, ami tenyleg realis ar-ertek aranyu. a new yorker olcso, de gagyi. a zara draga, es nem er annyit, amennyiert vesztegetik a sokszor undorito bena ruhaikat. a hm mostanaban pocsek kinalattal bir, regebben teljesen jo dolgokat lehetett venni ott, akkoriban nagyon szerettem is oda jarni.
2017. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

H&M.

Elfogadható áron futnak a hétköznapi ruhaik egész jó minőségben.

Nyilván nem az 1500 Ft-os pólók a szuper minőség, de a 4-5ezres már jók.

New yorker egy ócska bolt.

Zara kb. H&M szint csak drágábban.

2017. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is kb. ilyesmiket gondoltam ezekről a boltokból, csak egy az amit gondolok és kettő az, amit mások tapasztaltak.
2017. okt. 8. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Hiába lett az elmúlt évtizedben a fiúknak is végre valami emberformája a skinny cuccoknak köszönhetően... ha a H&M-ben kizárólag ilyen térdig érő felsőket árulnak.


Örül az ember, amikor talál magának valamit, ami valóban tetszik neki. Szerintem utána jön az ár, érték, minőség meg a bolt neve.

2017. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél új ruhákat, de ne "stilizálj", mert az gáz. Szóval ha eddig kapucnis pulóvert hordtál, akkor ne kezdj el hirtelen kötött pulcsiba meg garbóba nyomulni hasított bőr cipővel. Volt egy ilyen ismerősöm tizenéves koromban. Elég gáz volt
2017. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Ha jót akarsz magadnak ebayről vásárolgatsz. Vagy megnézed mondjuk a heavytools mert az magyar.

Newyorkerből eddig csak gatyákat vettem, de azok egyáltalán nem silányak, olcsók se voltak, usaból olcsóbban veszem a wranglert.

2017. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Vicces amikor emberek mintáért kifizetnek 4-5k-t ahelyett hogy vennének egy sima pólót 600-1000 forintért egy nagykerben.
2017. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
H&M-ből van olyan nadrágom, ami kb 5 éves, és a mai napig hordom. Nagyon szeretem, viszonylag olcsó, és nekem megfelel a minősége is. Emellett a takko-t és a C&A-t tudnám ajánlani, bár ezek nem szerepeltek a felsorolásodban. A lényeg szerintem, hogy olyan ruhákat vegyél, amiben jól érzed magad, ami tetszik. :)
2017. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mango men
2017. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!