Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig lehet miniszok...

Beatrix555 kérdése:

Hány éves korig lehet miniszoknyát hordani nőknek szerintetek? Van-e korhatár ami után már nem ajánlott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik ismerősöm azt vágta a fejemhez, hogy 40 fölött már nem lehet miniszoknyát (combközépig érő miniszoknyát hordtam) hordani, mert "utcalánynak" nézik az embert. Véleményem szerint nem az életkor, hanem a külső a meghatározója, hogy érdemes-e felvenni miniszoknyát vagy sem. Ha jól áll, és elegáns,szelíden szexis benne egy nő, akkor miért ne hordhatná? Nektek mi a véleményetek róla? Hölgyek? Urak? Köszönöm előre is a válaszokat.

#illem #öltözködés #miniszoknya viselése és életkor
2017. okt. 10. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem inkább alakfuggo nem pedig kor.😊
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

48 éves:

[link]


Szerinted úgy néz ki mint egy prosti?

Nem a kor számít, hanem a stílus.

20 évesen is fel lehet úgy öltözni, mint egy utcalány...

2017. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom. Én mondjuk a combközépig érőt nem hívom mininek, meg a szabás se mindegy. Abban egyetértek, hogy inkább az alak a döntő.
2017. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van az első két válaszolónak, valóban az alak mondja, szabja meg hogy mit veszel fel mert egy 20 éves lánynak is lehet rossz alakja illetve prosti is lehet valaki fiatal.

És végre egy nőies nő!

42/F

2017. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 15-18 éveseket előbb nézik utcalánynak, mikor miniszoknyában, pi**agatyában, haspólóban meg köldökig dekoltált felsőkben futkoznak, 1 kiló sminkkel a fejükön.
2017. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is alak függvénye. Ez mindenkinél más korban következik be. Arra figyelni illik, hogy amikor már nem olyan a térd és a comb bőre, esetleg vannak visszerek is, akkor már azért nem biztos, hogy erőltetni kell. (50-60 körül, ha valaki rendszeresen sportol.)

Én meg 20 évesen se hordtam minit, most már nem is fogok. :) Egészséges önkritika. ;)

Nem kor függő.

2017. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is alaktól függ.

Matektanárnőm 43 éves nos miniszoknyát hord és jól áll neki. :D

2017. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó alakod van, nem narancsbőrös, akkor felveheted.
2017. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy tp-60

Ha Tina Turner vagy, akkor 70 felett is nyugodtan

2017. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!