Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik Kristen Stewart...

Hogy tetszik Kristen Stewart új ELLE fotósorozata?

Figyelt kérdés

linkelek pár képet :)

[link]

[link] a második link tartalmazza az Elle fotózást azt nézzétek meg. :)


2010. máj. 29. 09:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ti azt hiszitek, hogy ő egész életében ilyen komor, és csak néha csal egy mosolyt az arcára.. Nem!! Ő egy nagyon szép, aranyos, és vidám lány, csak neki az a szerepe ebben a filmben, hogy egy visszahúzódó, magányos lányt játsszon. Ettől még az életben lehet boldog, csak ez volt a szerepe a filmben. Ha azt mondják neki, hogy mindig komor, és magányos legyen a film alatt, azt teszi, ő ezért kap pénzt, ez a munkája! Ez életben ettől függetlenül vidám és élénk nő!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Úgyhogy szerintem neki van a legszebb mosolya a világon!

Ugyanígy a fotósorozatokon is, neki komolynak kell lenni. De az életben, honnan tudod, hogy ő nem egy életvidám lány hm?? mert ti mindent jobban tudtok róla ugye?:) -.-'

2012. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Nem szimpatikus ez a lány. Van benne valami, ami taszít: a bamba arckifejezése; az, hogy állandóan nyitva van a szája; az, hogy néha hihetetlen lekezelő és bunkó stílusban nyilatkozik.

Játszani nem tud (láttam több filmjét, mielőtt valamelyik véresszájú Krisbian a kardélre hányna), azokban a filmekben, amelyeket én láttam ugyanazokat a semmitmondó arckifejezéseket, mozdulatokat, gesztusokat hozzá.

2013. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tudna színészkedni, nem lenne egy "pár" filmje..;)
2013. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást... És biztos az sem jelent semmit, hogy az apja TV-s producer :D
2013. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!