Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Uszodában bugyiba? Volt már...

Uszodában bugyiba? Volt már úgy hogy a fürdődressz otthon maradt és eszt csak az uszodában vettétek észre na most mi legyen? Menyek haza vagy marad a bugyi és nem érdekel hogy ciki vagy nem

Figyelt kérdés

#bugyi #uszoda #Uszodában bugyiba #ürdődressz #marad a bugyi
2017. okt. 13. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Voltam :D jót fürödtem, aztán abban kellett hazamennem, mert nem volt másik, bugyi nélkül... Inkább nem
2017. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Fehernemuben be se engednek a medencebe. En vagy hazamennek, vagy vennek gyorsan egy furdoruhat. Nem beszelve arrol, hogy a bugyi vizesen atlatszik plusz le is fog esni rolad. Nem arra van kitalalva, hogy vizesen legyen rajtad es uszkalj benne.
2017. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát én konkrétan így jártam és úgy tettem hogy nem érdekel még az se ha átlátszó lesz tiszta bugyi volt , és igen be engedtek sót senki se kérdezett semmit néhányan meg mosolyogtak és annyi
2017. okt. 13. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Tengerben fürödtem már bugyiban, mert nem volt nálam fürdőruha, igaz, sötét pinkszínű volt, így messziről simán bikinialsónak lehetett nézni, de uszodában nem próbálkoznék ilyesmivel. Ott nem szokás egyáltalán monokinizni, szerintem kizavarnának, ha fedetlen mellekkel rohangálnék.
2017. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Csak ha jó nő vagy, a víz miatt áttetszővé vált bugyi dagadt nőn emberiség elleni bűntett.
2017. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Én vennék gyorsan egyet. Nem mennek uszodába bugyiban.
2017. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor tényleg bátor vagy, megmutattad pár embernek ...
2017. okt. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Fürödj meztelenül :)
2017. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Milyen bugyi volt?
2017. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Volt ilyen hogy fehérneműben voltam fürdőben.
2017. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!