Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szexi lenne egy ilyen...

Fiúk! Szexi lenne egy ilyen összeállítás vagy furcsának találnátok?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, hogy van egy olyan kiszemeltetek vagy akár már barátnőtök, aki mindig nagyon visszafogott, amolyan "tanárnénis" stílusban öltözködik: Minimális smink, a haját konytban hordja, klasszikus fehér blúzt visel ált. egy színes kardigánnal, hozzá régiesebb, bővebb szárú, magas derekú, elegáns nadrágot visel (nyáron néha ehelyett szintén bővebb fazonú, virágmintás, bokáig érő szoknyát húz). Lábbelinek pedig lapos talpú, de elegáns "kopogós" bőrcipőt hord.

Egyszercsak úgy dönt a lány, hogy változtat egy picit a stílusán és deréktól lefelé kicsit szexisebben szeretne felöltözni, viszont nem akarja teljesen eldobni régi énjét, így derektól felfelé továbbra is ez a visszafogott tanárnénis külső jellemezné, vagyis a fehér blúz, kardigán, konty, leheletnyi smink. Az elegáns nadrágját vagy a bő, hosszú szoknyáját viszont lecserélné egy combközépig érő miniszoknyára, a lapos bőrcipőt pedig egy 15 centis platform nélküli tűsarkúra! Valami ilyemit kell elképzelni deréktól lefelé: [link]

s ilyet deréktól felfelé: [link]


Tetszene nektek ez a kissé furcsa kontraszt vagy nem tudnátok ezt hova tenni?

Bocsi a hosszúra nyúlt leírásért! :)



2017. okt. 16. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

?


Az emberek változnak. Semmi nincs ebben.

2017. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes próbálom összerakni ezt a 2 féle öltözködést érdekesen nézhet ki próbáld ki 1x és ha bejön akkor hord :D (Én se kérdeztem meg senkit mikor a színes pólókat és kék farmert lecseréltem full feketére csak légy magabiztos bármit is viselsz és hidd el nem lesz baj :)
2017. okt. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Valoszinu a szadba akarnek elvezni, igen. Bejonne a dolog, ha igy jobban erted. Hwns eves vagy?
2017. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Perverz vagy?
2017. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A felsőt részt igazítsd egy kicsit az alsóhoz, ne legyen ekkora a kontraszt, de egyébként semmi gond nincs vele. Nyilván anyagban, színekben se legyen eltérés.
2017. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt nem is nő írta ki. :D

ez a perverz mindig ebből a filmből vágja ki az inges képet, hogy ő erre mennyire izgul. :D

2017. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Brutál sexy lenne.Nekem bejönne!:))
2017. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!