Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen "stílus"/öltözködés...

Milyen "stílus"/öltözködés kategóriájába sorolhatóak azok akik így öltözködnek?

Figyelt kérdés

Nagyrészt sötét,fekete,szürke,fehér ruhákat hordanak, de valami fekete mindig van az összeállításukban. Nadrágnak sötét farmert vagy feketét húznak. Cipő általában converse, esetleg valami bakancs vagy adidas/nike cipő. Bőrdzseki gyakori. Nagy divat most a sima fekete bőr hátizsák hozzá.

Hajukat nagyon gyakran kontyban hordják, a srácok man-bun, a csajok meg csak a hajuk felét kötik fel.

A lányok chokert hordanak, sminknél mert a "Kylie Jenner" stílust utánozzák, szerintem érditek.

Valahogy van valami flegmaság bennük.

Minimalistának gondolnám, de közben mégis olyan "rosszfiu/lány" hatást keltik. (Fontos "kiegészítő" a cigi és a kávé"

Itt ahol lakom nagyon gyakran látok így öltözni huszonéveseket, de egyszerűen nem tudom, mi ennek a stílusnak a neve.

Segítsetek!



2017. okt. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincsen semmi különösebb neve, én egyszerűen csak tucat stílusnak nevezem az ilyen öltözködést. Ha nekik így jó akkor hajrá. Engem pont nem érdekel hogy ki mit hord. Mondjuk azért az egyedibb megjelenésű embereket megnézem mert szeretem ha valaki nem megy a tömeg után
2017. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Ez a jelenlegi divatmajom tucat stílus. Ahogy írtad, utánozzák a KJ féle stílustalan majmokat, felvásárolják a fél Zarát meg Húzdésmedvét, aztán nagyon egyedinek érzik magukat attól, hogy azt hordják, amit rajtuk kívül mindenki más.

Akinek van SAJÁT stílusa, az nem hord felváltva bakancsot, Converse meg Nike cipőt. Egy "rosszfiú/lány", tehát a rockerek, akiktől a divatmajmok ellopták a bakancsot meg a bőrdzsekit, sosem venne fel egy nájkiermekszet meg ezeket a cikicuki chokereket.

De ha el akarjuk nevezni ezt a stílust, akkor legyen mondjuk "Gáz", esetleg "Nyomi", "Ciki", "Szánalmas"...

2017. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Hát ez a mai divatos, trendi, átlagos, fiatalos sportos, mindenkinjóláll öltözet. De egyébként elég minimalista igen.
2017. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

„Akinek van SAJÁT stílusa, az nem hord felváltva bakancsot, Converse meg Nike cipőt."


Sajnálattal közlöm, hogy van saját stílusom és mégis hordok bakancsot és Nike sneakert felváltva.


Ilyesmi chelsea boots (jó, technikailag csizma):

[link]


És ilyen sneakerek:

[link]


[link]


De, ha lenne rá pénzem egy ilyen Yohji Yamamoto féle bakancsot is felvennék:

[link]


Az outfittől függ, hogy mit viselek a lábamon. Én az összehatással vagyok elfoglalva, nem azzal, hogy egy-egy darab miféle. Bizonyos hangulatot akarok az összképpel elérni. Mikor már sokadszorra kaptam meg, hogy mint egy „mint egy koreai bérgyilkos" vagy „mint egy szamuráj", akkor jóleső érzés töltött el:D Esetleg a vámpír jelző volt még amit nagyon tetszett. Vagy a kérdés, hogy a lelkem is sötét-e?:D


De a kérdésre is válaszolva. Az aktuális/kifutóban lévő trendekből mazsoláznak az instáról és a tumblrről. A hosszított pólók stb is ide tartoznak. A goth ninja nevű japánban népszerű öltözködési stílusból merítettek pár éve a divatházak, magazinok. Amiket másolnak a fast fashion boltok (Zara, H&M egyéb Inditex cégek). És ez nem igazán akar kikopni, főképp itthon, ahol mindig utoljára fut ki az aktuális trend. Nem szeretem mikor populáris lesz egy adott stílus sajátossága (man-bun, hosszított/aszimmetrikus felsők, all black stb). Lassan lecserélik majd a ruhatárukat bézs, földszínű cuccokra és all whitera nyugi:D

2017. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből a leírásból semmi stílusra nem lehet raismerni. Teljesen átlagos fiatalok.
2017. okt. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Tizenpar eves korom ota csak a fekete meg a tornacipo... 24 vagyok, es marhara idegesit, hogy klonnak erzem magam. Anno meg megrokonyodtek az oregasszonyok, hogy "jajjdehat egy kislany nem jarhat talpig feketeben meg tornacipoben es bakancsban" ma meg elvaras :D remelem hamar abbahagyjak, mert engem irrital, hogy a lassan 10 eve bevett "stilusommal" találkozom lepten nyomon...
2017. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!