Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismamanadrag nem kismamakent?...

Kismamanadrag nem kismamakent? Buta ötlet?

Figyelt kérdés

3 szülés után maradt hasam és alkalomszerűen (ahogy 3 gyerek mellett tudok) járok úszni, séta, kirándulás vagyis azért mozgok, de a hasam az borzalmasan nagy.

Nézegettem tok jó kismama farmereket amelyek az én pocakomra jó lenne ( alapból olyan mint egy 3 hónapos terhes. A 2 kicsit 15 hónap különbséggel szültem, 4 kiló feletti súllyal, nagy volt a hasam nagyon a terhességek vége felé).


Hülye gondolat venni ilyen farmert? Kényelmes lehet?

Terhesen nem voltak kismamaruhaim, az amúgy most trendi tunikakat hordtam leggingsel.


[link]


2017. okt. 25. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez tök jó nadrág és én nem is látom rajta, hogy kismamanadrág lenne, szerintem hordd nyugodtan. Mondjuk az álzsebek értelmét nem látom, de attól még jól néz ki.
2017. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld fel, és ha kényelmes, hordjad nyugodtan.

Ilyenkor szerintem tök jó lehet, hogy valami melegíti a derekadat :)

De olyan felsővel hord, hogy ne látsszon ki a pocak része, mert akkor tuti mindenki azt fogja kérdezgetni, hogy terhes vagy-e.

2017. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt pocakbetétes nadrágom terhesként, nagyon szerettem, kényelmes volt. Szülés után is használtam még egy darabig, de tényleg kell hozzá pocak, mert máshogy nem marad fent a pocakbetét.
2017. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*jut eszembe. A minap a hm-ben egy fiatal, lapos hasú kiscsaj pont ott méregette a pocakos nadrágokat, hogy venni kéne, mert nem terhesen is jó lehet a hideg időszakra (pasijának ecsetelte hangosan, innen tudom, hogy nem terhesként keresett ruhát).

Tehát nem neked jutott először az eszedbe. :)

(De tartom, hogy kis hassal szerintem nem jó, próbáld fel!)

2017. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én bevallom őszintén, hogy a szülésem óta nagyrészt kismamanadrágokat hordok, pedig nem tegnap szültem... Sajnos maradt pocakom, úgyhogy fent marad a pocakrésze is, és ezerszer kényelmesebbek a kismamafarmerok, mint a hagyományosak. Nem szorít sehol, kicsit össze is fogja a hasat, ezáltal valamennyire karcsúsít, és hűvösebb időben kellemesen melegít. Senki nem tudja a családomat leszámítva, hogy ilyen nadrágokban mászkálok, mert olyan felsőket hordok, ami nem engedi láttatni a pocakrészt. Szóval szerintem nyugodtan hordd.
2017. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szülés óta hordom pedig alig van hasam. De kényelmes és melegíti a derekam.
2017. okt. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!