Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány, nő, aki...

Van itt olyan lány, nő, aki utálta a magassarkúkat, de ez megváltozott es azóta sűrűn hord?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2017. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi okozta a valtozast
2017. okt. 26. 21:12
 4/7 A kérdező kommentje:
?
2017. okt. 26. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos van, de én még az utálom kategória vagyok. :))
2017. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra nem praktikus, mert jövök megyek sietek rohanok. De mégis szeretem, mert sokkal jobb formám van ha azt viselem, mintha egy balerinat.

Akkor veszem fel ha épp nem a gyerekekkel sietek hanem ha raerek, esetleg találkozom olyannal aki szeretném, ha jobb külsővel látna.

Szerintem minden nőn jól mutat.

De csak egy szép darab.... annyi ócska cipőt látok mindenféle olcsó kövekkel, fényes műbőr stb.... fujj.

2017. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én. Utáltam, mert magas vagyok. 174 cm. Megváltozott a véleményem. Imádom őket, nagyon tetszenek magamon, csak kellett egy kis önbizalom hozzájuk.
2017. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!