Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti se találtok ruhákat...

Lányok, ti se találtok ruhákat magatokra mostanában?

Figyelt kérdés

Évszakonként szoktam beújítani egy-két darabot, de idén valahogy nem találok semmit.

Ami tetszene, az már nagyon drága, ami nem drága, az meg nem tetszik/már van egy hasonlóm.

Itt nincs turi, Orsay/H&M/C&A/New Yorker és hasonló boltokban szoktam vásárolni.


2017. okt. 27. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Az alakommal nincs gond, 36-38-as vagyok, de sok helyen még az XS is jó, szóval nem emiatt nem találok.
2017. okt. 27. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek a ruhavásárlással. Alig tetszik meg valami, abból pedig a fele általában el van szabva. Pedig nekem is 36-38 a méretem.
2017. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem meg ponthogy most nagyon sok minden tetszik :)) zarából rendelek, mohito, bershka, nekem most nagyon bejönnek a kötött dolgok minden mennyiségben, pláne ezek a bővebb pulcsik. egyébként xs-xxs a méretem. az általad említett boltokban azonban én sem találtam semmit.
2017. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy pár éve voltam így mikor még a csipőnadrág hódított, hogy egyszerűen nem tudtam nadrágot venni magamnak, borzalmas volt. Most pedig már azon kell dilemmáznom, hogy melyiket ne vegyem meg :) A mostani kötött felsők szintén nagyon tetszenek.
2017. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én több hétig kerestem nacit (ami nem farmer), nem találtam jót.
2017. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most elég sokat vettem.
2017. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én találok, L méret vagyok.

Inkább az a baj hogy túl sok mindenbe szeretek bele.

2017. okt. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!