Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a hózentróge...

Mi a véleményetek a hózentrógerről?

Figyelt kérdés
Mivel vennétek fel? Nekem van, de eddig nem igazán mertem felvenni, és ha felvettem akkor is sokan megbámultak. Bátran hordhatom, vagy tényleg nagyon gáz? 17/F

2017. okt. 29. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem borzasztóan igénytelen dolog.
2017. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha illik egy pasi stílusához, nekem nagyon tetszik! 😊 Ha magadénak érzed, hordd bátran!
2017. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
stílustól függ. lehet nagyon divatos, stílusos és egyedi is, de kelthet gyerekes, nevetséges érzetet is.
2017. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

A barátom azt hord, szerintem nagyon stílusos tud lenni. Arra figyelj, hogy akkor övet ne viselj.

Példának egy outfit: fehér sneaker, midrise farmer, zenekaros póló, vékony fekete hózentróger. Férfias és klasszikus szerintem.

2017. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
öltönyhöz oké a nadrágtartó, szigorúan övbújtató nélküli nadrághoz és nadrágtartó gombokkal nem a "csipeszes" megoldással
2017. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordjad ha úgy van én is szoktam van nekem is, gyerek koromban utáltam kis iskolás koromban nyári ünneplő szettemhez kellet kis kék rövid nadrág világos hosszú ujjú ing, akkor csak azért nem szeretem olyan volt hogy a rövid gatyában alat nem volt alsó akkor mindig be vágott a rövid gatya ahogy a pánt fel húzta, így felnőttként amikor fel veszem tetőtől talpig farmerban vagyok, vagy hosszú ujjú farmer inghez használom vagy ha kicsit hűvösebb van akkor a farmer dzsekit ing ként használom alata polo semmi be türve pántok meg rajta így felnőttként is meg van az az úgy mond zavaró érzés de nem igazán foglalkozom vele miután farmer nadragokhoz meg amúgy sem veszek fel alsogatyát, bár így lány ismerősömtől meg kaptam hogy szexi.
2021. aug. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!