Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nadrágról? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Igazából én megrendeltem,de most ,hogy megjött nem tetszik..nagyot csalódtam :( . Nem azt mondom,hogy rosszul néz ki ,viszont egy sima átlagos nadrág :/ ,csak sajnos én többet képzeltem bele,így a kép alapján?


Nektek ,hogy tetszik?



2017. okt. 30. 09:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Miért mégis hogy néz ki? Nem úgy áll neked mint a modellnek? Azért modell a srác hogy neki jól álljon. Gondolom az anyag és a szín nagyban nem tér el.

Nyilván a profi fotós meg a monitor/telefon mutathat eltérést de azért olyan nagyon aligha más.

Ha meg igen akkor hajrá küldd vissza.

2017. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon gáz nagyon b+zis
2017. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy hogyan áll rajtam ,hanem magával a kinézetével . (színe,forma,vastagság stb..)
2017. okt. 30. 11:49
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Erre írtm, hogy zsákbamacska. Egyszer vettem egy kabátot, képen vastagnak látszott, azt is írták, hogy téli, erre elég vékony volt...

Küldd vissza.

2017. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Küldd vissza.

Ne hasonlítsd magad a modellhez. Rájuk van igazítva. Sosem fog úgy állni egy ruha mint rajtuk...

2017. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Aki felvesz férfi létére egy ilyen puncis nacit annak nem mindegy? Így is úgy is kikacagnak a hátad mögött, többször szemtanúja voltam.
2017. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Lehet végül az lesz ,hogy visszaküldöm..:/


Utolsó:Régebben engem is zavart ,hogy kiröhögnek,mert valóban vannak ilyen emberek.De mióta megfigyeltem,hogy azokon az embereken milyen ruha van,akik engem kiröhögnek ,valahogy nem érdekel..:)

2017. okt. 30. 12:15
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a p_ncis?

Sok férfi tényleg egyhangúan tud gondolkodni kinézetet illetően.

Amúgy az ilyen nadrágok szinte csak a nagyon vékony-atlétikusabb, magas férfiakon állnak jól, öcsém ilyen alkat, hord is ilyet és jól áll neki. De ő tényleg modell alkat. Gondolom most beröfögnek páran, hogy biztos bzi, nem, nagyon szép barátnője van.

Mondjuk nekem már a fotóról látszik, hogy vékony az anyaga.

2017. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Mi a bajod vele? Nekem ilyenek vannak több féle szinben nagyon kényelmes, nem az a galingyázó bő öregapám stílusú amiken a hideg a sheggedig kúszik fel télen.


A sok köcsögre ne halgass aki p. Ni nadrágnak hívja mert van a nőknél a boyfriend stílusú ennek az ellenkezője aminél náluk lehetne mondani hogy fhasznaci meg homáros...

2017. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
De hol van itt nadrág? Én csak valami harisnyafélét látok.
2017. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!