Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás ilyen...

Szerintetek túlzás ilyen időben hosszú csizmát vagy bundás bakancsot felvenni?

Figyelt kérdés

A sportcipőben már fázik a lábam, de téli bakancsot meg térdcsizmát nem szívesen vennék még, mert lesz ennél hidegebb is télen, és ha már most ezeket hordom, akkor lehet fázni fogok. Igaz, hogy van egy bokacsizmám, de az már pár éve megvan és már nem annyira tetszik.

Ti mit hordtok így mostanság a napokba? Illetve furán néznétek valakire, akit a fent említett két cipőben látnátok? (Én egyébként még senkin sem láttam idén)

Előre is köszi!



2017. okt. 30. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én térdcsizmában vagyok. Nekem nem ez a legmelegebb csizmám. A talpa is vékony. Szóval, ha nagy tél lesz meg hó, akkor nem ezt fogom felhúzni.

Reggel 5 fok volt! Szerintem simán csizmás idő.

Másokat is láttam csizmában.

Egyébként nem fagyoskodnék azért, mert van, aki még farmerzsekiben meg tornacipőben jár. Én fázós vagyok.

2017. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. okt. 30. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még tornacipő, balerina, koromcipo, de nem vagyok fázós. Plusz, ha megyek valahova az kocsival történik, így minimalisan tartózkodom csak kinn.

Szerintem aki tomegkozlekedik és reggel/este kinn van, amikor is bőven 5 fok körül van a hőmérséklet, nyugodtan vegyen fel csizmát és kabátot. Persze ne bundás télit, mert azért ez még nem a téli idő, de nem kell sportcipoben megfagynia annak aki fázik.

2017. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túlzás.

Bőr converset.

2017. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!