Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem a legjobb állapotban...

Nem a legjobb állapotban levő, de még használható ruhát/cipőt kinek adtok, mit csináltok vele?

Figyelt kérdés

Kidobni nincs szívem, még én is használtam, csak meguntam vagy inkább szép cipőt hordok, nem kopott orrút.

Facebookon az ingyen vihető csoport is tele van szinte új cuccokkal, ruhagyűjtő konténerbe érdemes? Vagy onnan ezeket kidobják? Mamám vitte a szetának, de állítólag ők itt nem gyűjtik. Régebben kiraktam a kuka mellé, csak úgy lehet nem találja meg, akinek kellene.



2017. okt. 30. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ruhát H&Mbe viszem, a cipöket konténerbe.
2017. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik, és ha téged nem zavar, hogy egy férfinak szerzel örömet vele, akkor engem érdekelne a cipő.
2017. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 női lábszag fétis? :D
2017. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ruhagyujto vagy a körzeti védőnő mert ők tudják kik szorulnak rá a ruhákra.
2017. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát kopott orrú cipőt ki vesz fel?

Amit már te se vennél magadra azt dobd ki inkább.

Most szerinted kell valakinek rossz állapotú holmi??

2017. okt. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahol korábban laktam arra voltak, akiknek nem kopott, hanem lyukas cipőjük volt, vagy nem is nagyon volt cipőjük, egy félcipőt hordtak télen.

Erre nem tudom, de csak van, mert a kuka mellé kirakottból is vittek.

Neten gondolom nem érdemes, aki tud netezni annak van cipője, meg az ingyen adós-kérős csoportban olyanok vannak, hogy csak márkásat, szárítógépet akarunk.. aztán lehet nem is kell nekik, hanem eladják.

2017. okt. 31. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 ez nagyon nem igaz, hogy kopott orrút ki vesz fel...Sajnos kis hazánkban nem teheti meg mindenki, hogy új cipője legyen. Én sem egyszer láttam már lyukas orrú, agyon toldozott foldozott cipőben járó embert.

Kérdező, esetleg hajléktalanszálló? Vagy valami szervezet aki rászorulóknak gyűjt ételt, ruhát?

Szüleim például régen mindig azt csinálták, hogy személyesen vitték el a levetett, kinőtt stb. ruhákat rászoruló családoknak egy rosszabb környékre. Nagyon hálásak voltak, mindent megértek azok a pillantások, köszönömök.

2017. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!