Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a mackóalsó nem való...

Ha a mackóalsó nem való utcára akkor a mackófelső sem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy szabadidőruhám (az a termo fajta,bebújós) aminek a pulóver részét farmerral szoktam viselni utcára

Ez nagyon igénytelen vagy igy hordható?



2017. okt. 31. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Való utcára az alsó is. Amivel keverni teccik, az az, hogy bizonyos helyekre, eseményekre nem való.
2017. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
max. csak sportolásra, amúgy igénytelenség... bár ebben az országban ez a menő sajnos
2017. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Nagy streetstyle oldalakon is hordanak melegítőket, szűkszárú darabokat mutatós sneakerekkel. Nem értem miért ne lehetne felvenni például egy moziba sima fekete melegítőt.

2017. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
amiert flip flop papucsot sem veszunk fel varosban
2017. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ahhoz képest rengeteg flipflop papucsos hölgyet férfit láttam "VÁROSBA" XD Nem kéne baromságokat beszélni. Egyébként mindenki azt hord amit akar.Csak formális eseményeken azért illő normálisan felöltözni..De ezen kívül a kutyát sem fogja érdekelni,hogy mit hord az ember.Aki ezzel foglalkozik az unatkozik vagy nem eléggé eseménydús az élete és inkább a másikkal foglalkozik.
2017. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
igénytelenség fokmérője. de ha nektek jó a prosztóság, hát legyen
2017. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


A srác melegítőt visel. Kinézed, ha így jelenik meg egy fővárosi hamburgeres helyen vagy egy multiplex moziban?

Ugyanmár:DD

2017. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
én kinézem :D
2017. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mit zavar ez téged? Miért kell azzal foglalkozni, hogy mások mit viselnek? Biztos te vagy az a típus aki a metrón összesúg a nőjével és kuncognak a ruháidon. Bezzeg mikor bekérdezed, hogy mi a probléma fülét-farkát behúzza.
2017. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!