Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon nagy szőrmés kapucnijú...

Nagyon nagy szőrmés kapucnijú kabát?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, nagyon régóta keresek nagyon nagy, széles tömör szőrmés kapucnijú, belül béléses, nem hosszított, női téli kabátot de sehol se találok.:(

[link]

Ilyen típusút mint ami a képen van, de sajnos ebben az üzletben ez a tavalyi kiadás.



2017. okt. 31. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:
És igazából az lett volna a kérdésem, hogy esetleg tudtok-e olyan üzletet ahol esetleg lehetne ilyen fajta kabátot kapni?
2017. okt. 31. 12:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Peek&cloppenburgban van azt hiszem, de kicsit borsós lesz az ára
2017. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem meg az érdekelne, hogy mi a jó abban, ha az északi szél mellett elfér még benne 3 kiló krumpli is, meg hogy lehajtva derékig ér?
2017. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bershka, pull and bear honlapját érdemes figyelni, most már érkeznek a télikabátok és ami az oldalon fenn van, a boltban is meglesz.
2017. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] icipicit hasonló
2017. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)


A 3-as válaszolónak pedig mondanám, hogy fel tettem egy kérdést amire válaszokat vártam és nem további kérdést, főleg nem véleményt de engem különösebben nem érdekel. Ízlések és pofonok annyit tudok rá mondani.


További ötleteket pedig várok

2017. nov. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!