Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A boyfriend nadrágok csak a...

A boyfriend nadrágok csak a vékony lányoknak állnak jól?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kövér csak sajnos a combom összeér és félek, hogy ezek nem mindenkinek állnak jól. Ki mit gondol?

2017. okt. 31. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Őszinte leszek: igen. Azon belül is a fiús alkatoknak. Tehát széles csípővel nem is érdemes velük próbálkozni. Persze csak szerintem. Aztán meg mindenki maga dönti el, hogy mi számára a divatos...
2017. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

A fiúknak állnak jól!

Lányokon homáros.

2017. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem széles csípőm van nagyon, meg eléggé hosszú lábaim, kissé vastag combjaim, de én se vagyok elhízva, csak ilyen a testalkatom, és rajtam pompásan áll, talán az eddigi legjobb szabású nadrágom, ami volt, és nagyon kényelmes is :3 Ha legközelebb nadrágot veszek, szerintem ilyet fogok megint :)
2017. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Most ezért lepontozni?... Mondtam, ha tetszik, akkor hajrá... Attól még, hogy ezt hordod, akkor se nőies/teltebb alakra tervezték... Optikailag vastagítja a lábakat és ami neked csípőben jó, az a többi részen lötyög...
2017. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit és köszi a válaszokat.
2017. nov. 1. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Mit sírsz 4-es?

Ez egy ilyen oldal! Ha nem azt írod amit a többség vagy amit a kérdező olvasni szeretne akkor simán lepontoznak!

Mit szóljak én??

2017. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Tisztában vagyok ezzel, de attól még lehet sírni, pláne ha érvekkel is alátámasztom. :D Nekem is széles csípőm, vastag combom van, semmi bántót nem akartam azzal írni, hogy minden testalkatnak más fazonú ruhák mutatnak jól...
2017. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!