Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már vesztek télicipőt fel...

Ti már vesztek télicipőt fel vagy még az őszi vászon cipőkbe vagytok?

Figyelt kérdés
Holnap 12 fok lesz a max. es nem tudom hogy fel vegyem e mar a bakancsom vagy sem...

2017. nov. 5. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még az ősziben, de már ideje elővenni.
2017. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csizma lesz.
2017. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy leszavaztok, ám legyen. Kinek nincs annyi esze, hogy ezt is másoktól kell megkérdeznie? Ha tudsz írni, akkor lehetsz már annyira idős, hogy az előző évek tapasztalataiból el tudod dönteni.
2017. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én sportcipőben vagyok, tavaly is egész télen azt hordtam.
2017. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Valóban nem egy életbevágó kérdés, de ha már van egy ilyen oldal akkor megkérdezek másokat, hogy ők, hogy csinálják, mert érdekel, ennyi.
2017. nov. 5. 23:31
 6/9 Metionin ***** válasza:
55%
Este hazafelé már van hogy fagy, így most Martenst hordok vékony zoknival. Utána jön a vastag zokni, bélelt bakancs meg már tényleg komolyabb mínuszokban. Tornacsukában már októberben is fázott a talpam.
2017. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszi.
2017. nov. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Bőr converset hordok még.
2017. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3

Ezt tényleg egy olyan oldalon hozod fel, ahol olyasmikre kérdeznek rá, amit 15 másodperc google megválaszolna?

2017. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!