Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a designer...

Mi a véleményetek a designer cuccokról? Vennétek/van nektek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Van bár én nem kimondottan a 'tömeg' designert kedvelem így nem Gucci és társaiból vásárolok.
2017. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, és sajnos elég mainstream lett, na meg azért megvenni valamit mert xy csinálta szerintem hülyeség.

Nyilván ha szembejönne egy designer cucc amit meglátok és beleszeretek plusz még meg tudom engedni magamnak megvenném de nem hiszem hogy 2-3 mondatnál tovább verném arra a nyálam hogy designer.

2017. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan ha lenne penzem vennek magamnak persze. vannak markak amiket giccsesnek talalok es elcsepeltnek ( pl Gucci, Versace, D&G, Marc Jacobs stb.) ezeket akkor sem hordanam ha utanam dobnak... de vannak tervezok, akiknek a muveszeteert szivesen fizetnek. ( pl Thierry Mugler, Rick Owens, Iris van Herpen, Alexander McQueen) de ameddig atlagos magyarorszagi fizetesem lesz nem fogok ilyen ruhakban jarni sajnos...


Egyebkent van egy Thierry Mugler taskam, az osszes parfume meg van de ennyi. Ezekkel abszolut elegedett vagyok. Talan bovul majd a gyujtemenyem ha jobban keresek majd, de akkor sem fogom elhalmozni magam ilyen holmikkal.

2017. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Vannak. Szeretem őket :))) lehet csak én vagyok így, meg az is lehet, hogy valaki sznobságnak vagy nem tudom minek gondolja, de személy szerint én jobban érzem magam olyankor, ha valami olyan is van rajtam. Nem, nem vagyok iszonyat gazdag :pp, de szerintem attól csak meg jobb, hogy tudod, megdolgoztal érte :)) amúgy az szerintem már túlzás ha valaki tényleg csakis ilyenekben jár és elítéli azt, aki meg nem.
2017. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

"Nem, nem vagyok iszonyat gazdag :pp, de szerintem attól csak meg jobb, hogy tudod, megdolgoztal érte"

Ez a logika alapján aki többet keres nálad az nem is dolgozik meg a pénzéért. Én ahány ténylegesen gazdagnak mondható embert ismerek az mind többet dolgozik egy héten mint te kettő alatt. Legalábbis amég elég vagyonra nem tett szert.

2017. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van néhány darabom és szeretem őket nagyon. Érződik rajtuk hogy más minőség mint amit a megszokott üzletekben lehet kapni.

Az örök darabokban érdemes befektetni.

2018. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát ilyen Gucci meg rondabarnatáska gyártótól biztos nem vennék, mert nem tetszenek, de Desigualt vennék, ha telne rá, meg nem minden darab XS-es méret lenne.

Jobban kedvelem a sajátmárkás, kábé ismeretlen designer cuccokat, nem ezeket az elitmárkákat.

2020. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
a Desigual nem elit 🤣
2020. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az, mert arra sem telik. Különben sem az elit volt a kérdés, hanem designer.
2020. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!