Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlanátok...

Milyen ruhát ajánlanátok szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Nem lesz bál, csak szalagfeltűzés, ezért azt mondták, nem kell semmi "extra ruha". De akkor mit vegyek fel? Képeket tudnátok mutatni?
2008. okt. 23. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mi fekete szoknyát + fehér blúzt vettünk fel. A fiúk meg csináltattak egy egyforma szinű zakót a fekete nadrág+fehér ing összeállitáshoz.
2008. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy elegánsabb koktélruhát...mondjuk feketét...hmmm?

Azt akár 2000 Ft-tól is lehet kapni...és határ a csillagos ég!

2008. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi menyasszonyi ruhában voltunk,utána pedig mindenki azt vehetett fel amit akart.Én kis estélyiben voltam.Fekete spagetti pántos ruha arany színnel.Mondanom sem kell,hogy csillogós ruha volt.Ez a ruha 13000 ft volt.
2008. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olyat érdemes elsõ sorban választani, amiben jól érzed magad, és a személyiségeddel jól összeillik. Valaki hercegnõ szeretne enni, mások egyszerūbb ruhákat keresnek. Nálunk 400 darab van :-)
2013. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!