Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke póló a sötétkék ing alá?

3 napos mákos lecsó kérdése:

Szürke póló a sötétkék ing alá?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok és 13-14 éves koromtól mindig ingbe jártam... Mindenhova, szinte csak ingem van itthon.

Sokan vesznek az ing alá pólót, és nekem is nagyon bejött.

Az eddig begombolt inget hordhatom kigombolva, kényelmes. Ilyen 15 fokban ideális, adott esetben elég rávennem egy pulcsit, melegben szintén nagyon jó.


Viszont utánanéztem a neten, és erről születtek cikkek.

Míg az Nők Lapja azt mondja, hogy pólót kell venni az ing alá mert a trikó visszataszító, addig a HVG szerint az ing a visszataszító és trikót kell venni. Akkor most mivan? Mármint nekem nagyon bejön ez a pólóra ing dolog. De ez tényleg ennyire vitatott lenne? Ha bármelyik kortársam (akár lány is) olvassa ezt, nagyon megköszönném ha válaszolna!



2017. nov. 13. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Es ha a cosmopolitan azt irja, hogy vagd le a farkad es nagyobb lesz, levagod?

Ugy hordod, ahogy a legjobban erzed magad.

2017. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csesszél ki a Nők Lapjával, meg a HVG-vel és trikót meg pólót is vegyél alá.
2017. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ingek nagyon jól néznek ki a fiúkon és nyugodtan vehetsz alá pólót. Pláne ha neked is tetszene. Ne a Nők lapja meg a HVG határozza meg a stílusod :)


Egy 16 éves lány

2017. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!