Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet szép, meleg szövetka...

Hol lehet szép, meleg szövetkabátot venni?

Figyelt kérdés
Időszerűvé vált a kabát csere, viszont egész egyszerűen sehol nem találok normális szövetkabátot. Ti hol vettetek mostanában?

2017. nov. 14. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En a New Yorkerben vettem tavaly egy nagyon szep szovetkabatot 22 ezerert. Gondoltam, á ebbe belefogok fagyni , olyan vekony, semmi szorme nincs belul. (Nem hiszek a szovetkabatokban :D)

Erre fol tessek. Tok jo meleg, nem is gondoltam volna. Nem faztam benne. Alig varom, hogy felvehessem.

2017. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meleget sehol sem. Én is szeretem a szövetkabátokat, van több is. De ilyen időben már fázom benne. Mondjuk én fázós vagyok :)

Egyébként normálisabb üzletekben van. Nem ilyen tipikus plázás kis tiniruhás boltokban. Felnőtt női ruha üzletekben.

2017. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a New Yorkerben vettem, de nem igazán meleg.
2017. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mohitoban találtam szépeket. Meg a vogeleben is volt egy nagyon szep fekete. A tallybsn is talaltam de az nagyon csunyan volt megvarrva es nem volt szep.
2017. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mohitoban és a Tallyban vettem, a Tallys kb már vagy 4 éves és semmi baja, mintha új lenne :) 20 körül mozgott az ára
2017. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy én mindig szövetkabátban "telelek", sosem fáztam még :)
2017. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Egyebkent az a titka, hogy retegesen ala kell oltozni, minden kabat!

Nem a csodat kell varni toluk.

2017. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak drágább üzletekben, van graaf meg hasonlók. Ffi vagy női?
2017. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!