Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az öltözőben te hogyan vetkőző...

Az öltözőben te hogyan vetkőzől le? Aluról aztán felveszed a fürdőruhát, gatyát utána felüről. Meztelenre vetkőzöl, és úgy veszed fel a fürdőruhát, gatyát. Kort és nemet is írj! 20/N

Figyelt kérdés
öltöző, meztelen, fürdőruha
2017. nov. 15. 13:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%

Felülről lefelé haladok a vetkőzéssel. Amikor meztelen vagyok, akkor veszem fel a gatyát. Miért kérdezed?

F/32

2017. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

meztelenre vetkőzöm, s utána felveszem a fürdőgatyát


40/F

2017. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én meztelenre vetkőzöm, szeretem mutogatni magam :p

28n

2017. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bikinifelso le, torolkozes, melltarto fel, also le, torolkozes, bugyi fel, naci fel, felso fel.
2017. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, otthon fürdőgatya fel, rövid gatya fel, kint a medönszí mellett rövid gatya le. F
2017. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenre vetkőzöm,nem zavar ha látnak.36N
2017. nov. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én mindig meztelenre és cserélem át.

12l

2017. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha itthonról megyek az usziba akkor itthon felveszem a fürdőruhát és rá a ruháimat és úgy megyek be, sokkal praktikusabb és egyszerűbb, mert ahova járok oké hogy vannak fülkék, és jók is azok a fülkék, kulturáltak, tiszták kényelmesek, és hiába van sok sokszor percekig kell várni hogy egy felszabaduljon. Akkor szoktam azt hogy ha van alattam fürdőruha odamegyek egy szabad szekrényhez ott előtte levetkőzök, mindenem bedobálom, bezárom számzáras lakatommal és megyek úszni. Alapból egyrészes fürdőruhám van, tehát ha ott öltözök fel fürdőruhába akkor meztelenre vetkőzöm és úgy húzom fel, jóval kényelmesebb mint szenvedni azzal hogy most alul levetkőzök, felhúz valameddig, stb... Meg ott a fülkébe amúgy sem látja senki. 20/L
2017. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én először leveszem a nadrágom, utána a pólóm, utána a boxerem ès felveszem a fürdőgatyám. 15/f
2017. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Úszás előtt az öltözőben a szekrény előtt először levetkőzök meztelenre és utána veszem fel a fürdőruhát. Úszás, vagy konditermi edzés után először szintén a szekrénynél vetkőzök le, majd meztelenül megyek a zuhanyzóba, ott gyorsan letusolok, a törölközőt magam köré csavarom és úgy megyek vissza a szekrényhez, ott pedig felöltözök.
2017. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!