Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. mennyibe kerül egy kabát...

Kb. mennyibe kerül egy kabát szűkítése? Megéri?

Figyelt kérdés

Átlagos árú kabátjaim vannak, kb. 30-35-ezer között volt darabja, de szerencsére sikerült lefogynom és most mind nagy.

Megéri szűkítettni, vagy inkább újat kéne vennem? Az a baj,hogy nehezen találok olyat mostanában,ami tetszik is.


2017. nov. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak a varrónő tudja megmondani. De ha mondjuk 20ezerért csinálná meg én akkor új kabátot vennék. De lehet meg se tudja csinálni.
2017. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ez nem is annyira átlagos árú, de lehet én vagyok szegény.

Ha azt mondják, hogy megtudják csinálni, akkor megéri megcsináltatni, hiszen 100%, hogy nem 30-35 ezerbe kerül. Akkor mindenki mindíg újat venne.

Ennek a lehetőségnek pont az az értelme, hogy ne kelljen újat venni.


Ha meg ezek tetszenek, akkor vegkép megéri megcsináltatni (ha lehet)!

2017. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek drágábbak az átlagnál. De ha bélelt kabátok, azt csak úgy lehet szűkíteni, ha szétszedik, újra szabják és varrják.

Többe kerülne, mintha veszel egy új kabátot.

Egy női szabó.

2017. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó! Körülbelül mennyibe kerül?
2017. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!