Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Tommy Hilfiger vagy Camel...

A Tommy Hilfiger vagy Camel ruházatok miben jobbak mint az olcsóbbak?

Figyelt kérdés

Csak a márkát fizeti meg az ember, vagy van valami nagyobb minőségbeli különbség is?


Én férfi nadrágokat a H&M-ből, meg a New Yorkerből szoktam venni, olyan 10 000 ft körül. Illetve néha még olcsóbban ilyen takkoból, meg ilyen helyekről akár 6 000 ft-ért...


Most viszont vettem egy 35 000 forintos Tommy Hilfiger és egy 31 000 forintos Camel farmer nadrágot, mert most megtehettem és gondoltam kipróbálom.


És hát igazából nem látok akkora különbséget, pl. én a divatban totál laikusként meg sem tudnám külömböztetni, ha nem nézegetném sokáig.


De lehet, hogy a ruházkodással kicsit jobban foglalkozók, vagy átlagos szinten foglalkozók látnak különbséget.

Vagy nemtom.


Szóval miért érik meg ezek a márkák? :D

Mert amúgy a nagy MO-i szegénységben annyi embernél látom a tipikus Tommy Hilfiger színkombinációju táskákat... Nekem fura.



2017. nov. 17. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, valamennyire a markat is fizeted meg benne, DE:

Kevesbe eresztik a szint, hosszabb az “elettartamuk”... Kinek mi eri meg.

2017. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A premium márkájú farmerek azért általában igényesebb varrasu, szebb koptatasu darabok.

Általában magasabb pamuttartalmuak nem az a tipikus nyúlós vékony farmerek.


Az utcán látott Tommny Hilfiger táskák 90%-a nem eredeti.

2017. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!