Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 75/A-s a mellméretem. Anyukámn...

75/A-s a mellméretem. Anyukámnak nem merem mondani, hogy melltartót szeretnék hordani. Mit tegyek? Vagy hogy mondjam el neki? 16/L

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész és veszel magadnak
2017. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy nem mered??? Miert, megver? Vagy leorditja a fejedet hogy 16 evesen nem atallsz egy teljesen atlagos ruhadarabot kerni?


Elkepeszto...

2017. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromtól hordok melltartót, bár most 85C-s vagyok, de szerintem amint elkezdenek fejlődni, ez természetes lenne.
2017. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak lassan eszébe juthatna, hogy már benne vagy a korban. Említsd meg neki csak lazán, hogy szeretnél venni magadnak, ne feszülj rá.
2017. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, odamész hozzá és megmondod hogy cikinek érzed hogy átlátszik, topp meg nem takar, szeretnél melltartót hordani. Bár ilyen korban én már rég egyedül vásároltam magamnak, ha ennyire parázol őt megkérni vedd meg egyedül.
2017. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen teljesen normális (nők esetén), ha valaki melltartót hord. Bár valaki későn érik, vagy kicsi a melle, de a normális az, ha valaki azt hord.
2017. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell letolni szegény kérdezőt, ismerem a szitut, nem mindenkinek vannak olyan szülei, akikkel könnyen lehet ilyen dolgokról beszélni.


Kérdező, tényleg vagy vegyél magadnak, vagy próbáld meg mégis megkérni valamelyik szülődet (amelyikükkel könnyebb lenne beszélni).

2017. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!