Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vendégként szalagavatóra...

Vendégként szalagavatóra melyik ruha lenne jobb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


egy felsővel?



2017. nov. 23. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szoknya egy felsővel. Nagyon elegáns.
2017. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Mindkettő borzasztó.


Az első, mint egy apáca, vagy 70-es évekbeli szigorú nő, a másik meg mint egy infantilis kislány.


Valami egyszerű fekete szoknya, pl:

[link]

[link]


valami felsővel.

2017. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Jó a szoknyád még elmegy, de az a tüll... hát jó, én nem tudok megbarátkozni vele, ne haragudj.


Floricienta rohangált állandóan ilyenben, csak színesben.

2017. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És milyen felsőt tudnátok hozzá elképzelni?
2017. nov. 23. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

En valami csinosabban gondolkoznek, megis csak no vagy, vagy mi a fene.

( nem a szin a lenyeg)


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha mar vendeg vagy valahol, illik csinosan megjelenni es nem leegetni azt, akit kepviselsz. Mar pedig az altalad linkelt ruhakkal ezt erned el.

2017. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármelyik megfelel, nekem egyébkén a szoknya jobban tetszik mert a másik az nekem túl zárt, túl sötét, túl hosszú. Nekem is van tűllszoknyám csak picit más (színe, hossza), én egy tapadósabb felsőt szoktam felvenni hozzá, ékszerekkel. Én szeretem, szerintem tök csinos, de nem olyan komoly, elegáns.

Igazából attól is függ, hogy milyen stílusú lesz a szalagavató. A mi bálunk inkább buli volt, pop és mulatós zenékkel, úgyhogy mindenki ilyen lazább, bulizós cuccokban volt, a vendégek sem voltak kiöltözve (sokan szimpla blúz+nadrág kombóban vagy egész hétköznapi ruhában jöttek), max. a rokonok és barátok voltak csinibbek, de a szimpla bálozók nem vitték túlzásba. Valójában mindegy is volt, senkit nem érdekelt. Rajtam egy fekete-rosegold A vonalú egyberuha volt, balerinával.

Ugyanakkor néhány helyen nagyon elegánsan oldják meg, tényleg bál feelingje van az egésznek, oda nyilván inkább csinosabban, elegánsabban öltözik fel az ember.

2017. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!