Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek hogy ne fázzak?

Mit vegyek hogy ne fázzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Építkezésen dolgozom s Az a probléma hogy majd megfagyok. :S

Harisnya s feszülős fari nem megoldás lábnál felülre meg nem vehetek olyan sok réteget!

Legalább 4 réteg+kabi szokott rajtam lenni de nem elég vagy ha igen olyan vastag hogy akadályoz a munkában..

Tudnátok ajánlani felülre s alulra valami melegítőt vagy valamit amiben nem fagyok meg a 10 óra munkában?

De jó lenne tudni merre is kapható.

Vékony 170es lány vagyok. :)



Nyah 21/L



2017. nov. 24. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alulra:

Jo vastag harisnya,tudod azok a kis bolytosok vagy nem tudom hogy mondjam :D

Esetleg meg zokni bar az nem biztps hogy sokat melegit.Bar egy terdzokni nem rossz :D

Nadragnak vagy feszulok vagy mackonadrag.

Felulre:

Atleta(hodd el,sokat segit)

Kotott(!)pulcsin,ezek altalaban jo melegek szoktak lenni.

Egy jo meleg pulcsi,es a kabatod.

Abbol is valami jo belelt.

2017. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hoppa :D

Bojt**

2017. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Fari? Kabi? Lassan oda jutok, hogy nem értek magyarul.. Én legalábbis nem szoktam gügyögni :(
2017. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sialáöltöző, softshell kabát, decathlon oldalán nézelődj, oda van írva hány celsiusog ajánlják!
2017. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerős mondta, hogy vegyek a zoknira nejlonharisnyát mert az szigetel. Nálam bevált 😊
2017. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nadragbol szerezz be olyat, ami ala legalabb egy vastagabb anyagu leggings is kenyelmesen elfer. Lehet ilyen farmer is, bármi, nekem gumis dereku farmer van telre. Vegyel egy sikabatot, decatlonban van mar olyan 8-ert (meg 30 ezerert:D) is qrvajo! Vegyel legalabb fel egy munkavedelmi kesztyut (azt tobb okból is) es a kabat ala egy jo vastag polar pulcsit ha nagyon fazol, bar nekem sikabat ala egy sima is eleg. Sapka ami nem csúszik le a fejedrol meg egy sal ami vastagon szott anyag vagy nem ilyen laza kotesu mert az atengedi ugyanúgy a szelet. Na meg en 3zoknit is felveszek akar a belul bunadas bakancsomhoz :D szoval ja eleg fazos vagyok de igy elviselheto :D ja igen, es szoktam felvenni meg a polo ala egy toppot, az is reteg :D
2017. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nah elég meleg hangulatom lett ezeket olvasva.

Nos azért írtam/gondolkodom feszülősön mert tényleg korlátoz a mozgásban s a munkám meg a precizitáson múlik ahogy ott mozgok s szökdécselek a vasbeton szerkezeteknél.


Mai nap este folyamán elmegyek nézelődök mert muszály vagyok. a sapkában nézelődöm nagyon de nem kötött meg ilyen kell amiket látok hanem olyan amire jó a sisak. (előírás)

Lehetséges a sí aláöltöző vagy a vastagabb leggings gumis derekú farival de nézelődök majd ma estére a boltokba. most is csak ebéd szünet van.

2017. nov. 25. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Létezik termóbéléses farmer. Ha szűk fazonú, alul még húzhatsz rá egy lábszárvédőt is.
2017. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az a nyah ?
2017. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Decathlonban vagy hervisben, sportuzletekben keresgelnek a helyedben thermo, softshell cuccokat
2017. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!