Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Luxus márkás ruhák/parfümök...

Luxus márkás ruhák/parfümök hétköznapi ruhákkal? Nem fura kicsit?

Figyelt kérdés

Nos én általába zsír átlagos F&F,H&M ruhákba járok,max a kabátom vagy a cipőm adidas,de egyik rokonom hazajött külföldről,és mivel nem nagyon ismer,viszont nagyvonalú akart lenni nagy ajándákokat hozott,armani,hugo boss ingeket felsőket,illetve armani és gucci parfümöket,ami mind szép és jó de valamiért ezekhez passzoló nadrágot és cipőt nem hozott...Tetszenek viszont kicsit nem visszatetsző armani inget felvenni H&M nadrághoz meg adidas cipőhöz,vagy épp átlagos öltözködés mellett luxus gucci parfümöt fújni magamra?Csak mert nem akarok bohócot csinálni magamból,tudom a parfüm más tészta,mert az csak sima illat,sokan hordanak luxus parfümöt miközbe a ruháik átlagosak mint nekem,de nem fura egy armani-H&M vagy boss-F&F összeállítás?

20/F



2017. nov. 26. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura, te sem tudod kiszagolni máson milyen márkájú parfüm van? Vagy igen?
2017. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az igaz,így utólag a parfüm témát kár is volt leírni,elsősorban a ruhaösszeállítás részére lennék kíváncsi:)
2017. nov. 26. 17:11
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz szerintem, szépen bele lehet luxus cuccokat építeni egy átlagos ruhatárba is.
2017. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egy H&M nadrágon sem díszeleg ott a márka, ha alapból illik az inghez akkor kit érdekel hogy nem volt olyan drága.
2017. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Emiatt ne aggódj! Teljesen jó lesz, ha stílusban passzolnak a holmik. _:)
2017. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétköznapibb fazonú ing, akkor semmi gond. Ha elegánsabb, akkor viszont csak öltönnyel hordd. Márka kevésbé számít.
2017. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz fura, ha illenek egymáshoz a színek és a stílusok :)


Amúgy nekem is lehetne ilyen nagyvonalú rokonom, megdobhatna pár Armani inggel vagy Gucci parfümmel :D

2017. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Táskát, cipőt, ékszereket sem hozott mellé a szemét? :D

Amúgy ha mindennapi fazonú ingek nyugodtan hordhatod őket egy normálisan kinéző nem luxusmárkájú nadrággal, teljesen jól fog kinézni, sőt egy jó fazonú ing feldobhatja az egész kinézeted.

2017. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Elfogadnék egy ilyen rokont :D Amúgy szerintem ha nem láthatóan rossz minőség, akkor nem gáz. Mondjuk egy Gucci selyemkabáthoz talán furán megy egy kifakult kínai nagyzsebes gatya, de a H&M nagy része bármihez megy.
2017. dec. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Nyugi nem gáz!

Jelenleg rajtam,egy C&A-s felső és nadrág van.J Press zokni,Intimissimi melltartó.

És ékszerként,Tommy Hilfiger óra és karkötő. :,D

Sose szoltak le érte,eddig.

2018. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!