Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a cipőkről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt, hogy nektek személy szerint mennyire tetszik, mindennapi használatra nem nézne ki hülyén és akin ilyen cipőt láttok, mi jutna először eszetekbe? 21/f


[link]


[link]


2017. nov. 26. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik jobban de mindkettő elfogadható. Ilyen időbe amikor még nincs hideg, tökéletes de ha lehavazik akkor szerintem vékony lesz. Ettől függetlenül egyiket sem hordanám.
2017. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban ez s márka szerintem pocsék, kinézettel semmi baj, de minőségre nem túl jók
2017. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem erre a két konkrét cipőre gondoltam, rosszul fogalmaztam, csak az ilyen stílusú érdekel. :) Még jöhetnek vélemények, akár kor\nemmel is!
2017. nov. 26. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó mindkettő, egyszerű férfi cipők, minden második pasi ilyeneket hord.
2017. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az ilyenek. Farmer, póló, sportzakó kombóval. :)

23/N

2017. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj velük, csak... nekem ilyen cipőkről 40-es férfiak jutnak eszembe, nem egy mai fiú.
2017. nov. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!