Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk hogy oldjátok meg tesizés...

Fiúk hogy oldjátok meg tesizést, ha harisnyába vagytok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom bevállalni hogy lássák rajtam, így aznap nem hordom. Nálatok hordanak nadrág alatt harisnyát?

2017. nov. 27. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%

Visszatért a harisnya fétises emberke...

(Amúgy a kérdésre válaszolva: nem hordanak a fiúk harisnyát az osztályban)

2017. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
nem hordok harisnyát. Ha nagyon hideg van, akkor síaláöltözet alsó részét veszem fel. Az normális dolog.
2017. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mérti olyan nagy dolog a sima, basic harisnyák.

Focistákon gyakran látni fekete microfibra harisnyát, edzenek benne.

2017. nov. 27. 13:23
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

"Én nem tudom bevállalni hogy lássák rajtam,"

"Nem tudom mérti olyan nagy dolog a sima, basic harisnyák. "


Ha ennyire nem nagy dolog akkor miért érdekel más véleménye?



Hirtelen ez jutott eszembe erről:

A nyuszika esete a medve fűnyírójával


A nyuszika szeretné a kertjében lenyírni a füvet, de nincs fűnyírója. Eszébe jut, hogy elkérhetné a medvéét. Igen ám, de emlékei szerint a medve nem túl barátságos, segítőkész. Nem baj, azért elindul, hátha kölcsönkaphatja. Útközben elgondolkodik:

"Végülis a medve tényleg egy szemét állat. Szinte sosem segít senkinek. Na de mindegy, ha már elindultam, legalább megpróbálom, hátha most jó napja lesz."

Megy tovább, közeledik a medve házához, de megint csak eszébe jut:

"A múltkor a borz is mondta, hogy a medve hogy kiszúrt vele a patakparton; de igazán mástól sem hallottam még róla semmi jót. Kár volt eljönni, csak pocsékolom az időmet. De azért innen már mégsem fordulok vissza, ha már eljöttem, csak sikerül szót érteni ezzel a barommal."

Közben odaér a medve házához, a szép, pázsitos kert közepén, és bekopog. Míg várakozik, megint csak elgondolkodik:

"Tulajdonképpen a francnak jöttem el. Úgysem fogja kölcsönadni, örülhetek, ha ki nem hajít ez a rhadék, meg aztán..."

Ebben a pillanatban a medve ajtót nyit, barátságosan köszönti nyuszikát:

- Szia Nyuszika, miben segíthetek?

- Bszd meg a fűnyíródat!

2017. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Én nejlonba járok és nem izgat, magamon hagyom és rá veszem a rövid gatyámat.
2017. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4 nem én tehetek róla, hogy másnak nagy dolog vagy olyan, amiért cikinek kellene éreznem magam.

#5 ennek örülök, akkor nálatok nem ciki?

2017. nov. 27. 14:03
 7/24 anonim ***** válasza:

2.

A harisnya az nem normális dolog???

Majd minden alkalommal megyek kényelmetlen aláöltözetet venni , mikor harisnyát bárhol kapok csak azért mert fiú vagyok..

De nem bírom az ilyen önérzetes hiú kisfiúkat.

2017. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

"Én nejlonba járok és nem izgat, magamon hagyom és rá veszem a rövid gatyámat."

Hát azért jó lenne, ha eldöntenéd, hogy akkor most fázol, vagy inkább meleged van.

2017. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem értem, mért kéne egyáltalán bármelyik napra harisnya? Hát valamennyire csak fűtve van az az iskolaépület nem? És csak nem gyalogolsz a harmadik faluból hófúvásban?


Nem azért mondom, mert nekem (F) is vannak harisnyáim, nem tagadom, na de én kinn, terepen dolgozom a mínuszokban 10-12 órát...


Figyelj, ezekből a skinny farmerokból is vannak ám vastagabb fajták, nem csak az a papírvékony, és akkor abban nem fáznál tornaórás napokon.

2017. nov. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Èn úgy oldom meg ezt, hogy magasról le szarom azt akit zavar. Mièrt kellene tikolnom hogy harisnyát hordok?!

Leveszem ès kèsz ha vège a tesinek vissza fel veszem. De ha kint tesizünk akkor le sem veszem a harisnyát. Amugy meg nem èn vagyok az egyedüli fiú az osztályban aki harisnyanadrágot hord tèlen. Sőt meg is lepődtem, mert olyan fiún is láttam harisnyát aki nem règ mèg fel nem vette volna, ès láss csodát, fel vette, ès igy fogalmazott bass...tok meg nem gondoltam volna hogy ilyen meleg meg kènyelmes a harisnyanadrág. Szóval az èn vèlemènyem hogy ne foglakozz másokkal.

2017. nov. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!