Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyesmi...

Mi a véleményetek az ilyesmi osszeallitasokrol?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan a muszorme kabat+ overknee csizmakrol?


2017. nov. 28. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nézhet ki tetszetősen is, de a képen nem az.
2017. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hasonlóra gondoltam. Pont az a lényeg hogy a bunda ilyen nagyobbacska, amiből nincs kinn a derék és igazi télikabát. (Ha már bunda akkor tartson melegen.)

A csizma lehet lapos is, a lényeg hogy térd felett érjen véget.

2017. nov. 28. 11:05
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem is azokat kifogásoltam, azokkal semmi problémám. Inkább a farmert a csizma alatt és a modell kinézetét kifogásolom.
2017. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Es nem zavar, hogy az esoben/ hoesesben azott kutya hatast fogsz kelteni?
2017. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi alakom van nekem is vagyis messze nem vékony. De egy ilyen szettet nem mernék felvenni. Ezért gondoltam a farmeres verziót vagy a leggings+hosszú pulcsi/ruha plusz a bunda csizma összeállítást.

2017. nov. 28. 11:16
 6/15 A kérdező kommentje:

1. Esőben hóban nem veszem fel a bundát, van másik kabátom is.

2. Kocsival járok, így ha útközben kap el az eso/hó, akkor se lesz lehetőség elazni.


De nem ez a kérdés lényege.

Ha elazok jobban izgat a hajam, mert ha elazik az siralmas lesz, mivel rövidebb és formára kell szárítani, vasalni.

2017. nov. 28. 11:18
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez a viselet kimondottan csak a sportos, vékony és átlag alakhoz megy. A második kép amint linkeltél az nekem egy szakadt prostit juttat eszembe.
2017. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az alak miatt linkeltem. A szett nekem se tetszik.
2017. nov. 28. 11:26
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Hat szerintem inkabb magas, vekony lanyokon all jol, de nem a prostis kinezet miatt.

A nagy szor miatt szelesebbnek mutat folul, raadasul az egesz kabat hosszu fazonu, igy teljesen osszenyom, nincs dereka, tomzsive tesz.

2017. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

A hosszú szárú csizma csak hosszú lábakon áll jól. Ha valaki rövid lábra veszi fel, akkor még jobban “össze nyomhatja” az alakot.

Amúgy nekem ezzel a szettel is az a bajom, hogy tucat! Minden második lány ilyenekben jár. Amúgy tetszik ez a stílus, de én pont azért nem venném fel, mert nem egyedi.

2017. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!