Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Ha kizárhatnátok...

Fiúk, lányok! Ha kizárhatnátok egy ruhadarabot a mai divatból, vagy a fiatalok öltözködéséből melyik lenne az?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból, tudni szeretném hogy nektek melyik az ami egyáltalán nem tetszik. Nekem pl a nagyon vékony lányokon a boyfriend nadrág.

(14L)



2017. nov. 30. 15:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

A mai fiúkon a csőgatya, illetve a hosszított póló a 40 kilójukkal. Nincs baj azzal, ha valaki vékonyabb az átlagnál (én is az vagyok), de az ne hordjon már passzos cuccokat, mert úgy fog kinézni mint egy járkáló csontváz, hosszított pólót meg én hordok pizsamának...

A lányokon nyáron a fenékalja kivillantós rövidgatya nem tetszik, főleg nem haspólóval.

Egyébként ezen kívül a fiatal lányok stílusa tetszik. A fiúkéról inkább nem alkotnék véleményt mert kitiltanának az oldaltól.

21/L

2017. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Az ilyesmi fodros ingektől a hideg is kiráz.

2017. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

A fiukon, az annyira feszes gatyakat, amibe latszik az, melyik mogyoroja van feljebb.

A lanyokon, teljesen atlatszo holmikat.

2017. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Sunshinedoll ***** válasza:
3%

Fiúkéból a szűk farmer rövidnadrágot.

Lányokéból meg a peplum cuccokat. 6 éve oké volt, de most már ne erőltessük :D

2017. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

„Fiúkéból a szűk farmer rövidnadrágot."


Én meg lányokéból a sportcipőt és a boyfriend farmert.

Jaa nem. Csak ezeket utálom a legjobban. És hogy mit zárnék ki? Semmit.

Ha valaki ebben érzi jól magát hordja csak. Érdekes, hogy felállítottak egy egyenlőség jelet a saját ízléseteknek nem megfelelő fogalma és a betiltás között. Még ha csak fikcióból is. Azért ez szomorú.

2017. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
*felállítottatok
2017. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves _mihi_. Tudtam hogy ez valakinek probléma lesz, ezt természetesen nem így értettem ahogy te leírtad, csak valahogy érzékeltetni akartam hogy mi is lenne a kérdés.Remélem érted mire gondolok. N
2017. nov. 30. 18:30
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

Ez nagyon könnyű kérdés.

Egyértelműen azt a rohadt tüdőnadrágot a lányokon, a tyúklábfarmerokat meg a fiúkon.

2017. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Ez a feltekert hipsztersapka. Mint a hetven éves alkoholisták az ecserin

[link]

[link]

[link]


A répanadrág ami felül csokorra van kötve. Akárkin, tök mindegy 20 kiló vagy-e vagy 120, úgy néz ki mint egy jóllakott óvodás.

[link]

[link]

[link]

2017. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%
A nőknél a férfi ruhák viseletét és amit írtál a boyfriend gatya illetve a férfi acélbetétes bakancs viselete indokokatlanúl a városba.
2017. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!