Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nagyon silány...

Alexics15 kérdése:

Szerintetek is nagyon silány a minőség a Hádába?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom úgy hogy nem igazan jó a minőség. Az árak állitólag pofátlanul magasak. Amikor árucsere van az eladók a jó cuccokat megveszik maguknak ami marad azt meg kirakják. A legjobb Hádák azok a KÖKI Terminál, Corvin, Sugár és a Duna plázai Háda. A Hádawebshopról meg ne beszéljünk. Amit kiraknak a Facebookra vagy Instára azokat a cuccokat nem találod meg a Webshopon. Nem értem miért ? Meg olyan semmilyen ruhákat tesznek fel. A tavalyi cuccokhoz képest alig volt normalis cucc amit meglehet rendelni. Lehet hogy a silány minőségű cuccokat rakják fel ?

Mit gondoltok erről ? 😀😄



2017. dec. 2. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ár a nagy baj velük. Eladni azt tudják amit be tudnak szerezni, a gáz az árak. 10 ezer egy kabát.... 13 ért új van a h&m ben.

A kinti fast fashion kidobott darabjait árulják. Ha ott ronda cuccok vannak akkor ide is ronda cuccokat hoznak.

2017. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igaz. Csak most volt a Stílusparbajba is a Hádába vásároltak de nem tudom melyikbe. Szerintem a Köki Hádába. Szuper cuccokat találtak illetve szetteket. De a vidéki Hádák közül melyik megyèbe érdemes elmenni Hádába. Hol van jó minőség ?
2017. dec. 2. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azert abba gondolj bele hogy a stilusparbaj című műsor előre megrendezett. Az a Hada tudta h oda mennek forgatni. Valószínűleg az üzlet úgy volt feltöltve, hogy kivételesen jó cuccok legyenek, mert ez szuper reklám a hadanak.
2017. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz ruhák vannak, annyi pénzért.
2017. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Amit kiraknak a Facebookra vagy Instára azokat a cuccokat nem találod meg a Webshopon. Nem értem miért ?"


Az csak arra van, hogy kedvet kapj ruhát venni tőlük, persze ez a "Hét kincse" és társai netről leszedett ötletek csak. Marketing.


Az árakkal van a baj. Nekem az sokkoló most, hogy négy éve télen jártam Angliában és a Primarkban egy bőröndnyi ruhát vettem potom pénzért. Sok minden tetszett, volt méret és olcsó volt, ezért a mai napig emlékszem, hogy miket vettem. És IDÉN! láttam ezeket a ruhadarabokat a Hádában, kb. háromszor annyiért, mint amennyiért én újonnan vettem őket négy éve. Ez elvette a kedvem eléggé. Régen szerettem, mert az angol divat tetszik, jó és olcsó volt az árujuk, de most már pofátlan árak vannak. A boltban válogatás sem kellemes élmény, mert a légkondin is spórolnak.

2017. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a legkondin nagyon spórolnak. Nyár nem is jo bemenni mert nagyon meleg van. Kulonben tényleg csak sima egyszerű ruhákat talalsz ? Pl:Csak szürke színű cuccok vagy nagyon regi cuccok
2017. dec. 2. 13:07
 7/12 anonim válasza:
100%

Ingeket szoktam ott venni,szerintem semmi probléma nincs se az árral se a minőséggel.

a kecskeméti malom hádában szoktak jó cuccok lenni:)

2017. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön(Angliában biztos)nincs pofàjuk használt ruhát kb.eredeti áron eladni csak a márkanév miatt.Nem lehetne ilyen drága idehaza ez nem tisztességes,vagy akkor ne nevezzék turkálónak.No name turkàlókkal sokkal jobban járok,igaz nehezebben talàlok a stílusomban ruhát,tovább kell keresgélni de kilós Háda is dupla annyi árban mint más turkálók,meg az egyesével felcímkézett ruháik is 3000ft-nál kezdődnek/darab.Ami miatt nem érzem korrektnek az az,hogy nem egyszer tettem vissza ruhát a Hádában azért mert volt rajta egy folt vagy egy kis szakadás,és úgy méginkább sajnàlok rá annyit költeni mint egy újra.
2017. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam Angliában a nyáron és ott 50 penny és 1-2-3 font között volt minden ruha ezekben a charity shopokban. Minden település (kisvárosok is) tele vannak ilyenekkel. Van mindenféle, van ahol állatokat, rákos betegeket...támogatnak az összegből. Oda ingyen viszik be a ruhákat az emberek. A Háda nem tudom,hogy jut hozzá ezekhez, de konkrétan egy csomó ruhán rajta van az angol címke, hogy milyen jótékonysági boltban árulták és hogy ott mennyiért. Pofátlanság eladni az így szerzett dolgokat több ezer forintért, mikor ott sokkal több a fizetés és mégis olcsóbban adják. (Nem is a haszonszerzés a céljuk)
2017. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 EG0 ***** válasza:
100%

Szerintem üzleti életben nem monopol piacon a "pofátlanság" nehezen értelmezhető.

Régebben nagyon szerettem a HÁDA-t, mert a pár itthon felkapott (Nike, Adidas, Replay, Levi's, stb.) márkákon kívül minőségi és eredetileg igen drága cuccokat (CHAPS, Under Armour, Abercrombie stb.) lehetett nagyon jó áron beszerezni.

Aztán a válság után egyre olcsóbban és mértékében visszafogottan kezdtek öltözni a nyugatiak, emiatt egyre inkább low-end, fast fashion márkákból áll a hazai használtruha kínálat, miközben az áraik az egekbe szálltak. Főleg a pár márkásabb darab lett extrémen túlárazva. Igen, néha márkaboltban az új példány a legkisebb leárazásnál már olcsóbb, mint a néha eléggé elhasznált HÁDA-s. (Tipikusan pl. sima pamut PUMA pólók vagy H&M cuccok ilyenek.)

Régebben szinte hetente benéztem hozzájuk, most talán évi egyszer, akkor se veszek semmit.

De nem haragszom rájuk. Ha meg tudnak élni ilyen kínálattal és árakkal, akkor hajrá. Én átszoktam a gyártói/forgalmazói webshopos rendelésekre a kiárusítások alkalmával. És még újak is.

2017. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!