Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mayo chix kabát garancia?

Mayo chix kabát garancia?

Figyelt kérdés
Akciósan vettem egy kabátot 30e ft-ért. Kb 3hét után elszakadt a belseje a varrás mentén. Visszavittem az üzletbe,ahol az ünnepekre való tekintettel csak januárban szeretnének foglalkozni az üggyel. Sem az árát nem kérhetem vissza,és cserélni sem akarják u.olyanra,mivel már nem él az akció. Mit tudnék tenni?
2017. dec. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Panaszkönyv, fogyasztóvédelem.
2017. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az h nem akarnak vele foglalkozni az szabálytalan. De mivel akcióban vetted így a levasarlasi ár az épp aktuális árral szokott érvényes lenni.

Vagyis ha 30ert vetted akkor a 30at vasarolhatod le nem az eredeti árat.

De itt is él elvileg a javítás vagyis ha baja van akkor megvarrjak neked garanciabaan hacsak nem javíthatatlan a kabát.

2017. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de rossz duma. Az ünnepekre való tekintettel... aha... mert egy hónap múlva karácsony, ezért most nem tudnak kicserélni/megjavíttatni 1 db kabátot.

Vagy megvarrod magadnak a kabátot és nem foglalkozol vele többet, vagy menj vissza és addig ne hagyd magad, amíg nem oldják meg. Az, hogy ők mivel szeretnének foglalkozni, senkit nem érdekel. Hibás terméket adtak el, kötelesek foglalkozni vele.

Csak egy tipp, csinimini kabikat máshol is lehet találni, és nem háromszorosan túlárazott selejtet kapsz, mint a méjónál.

2017. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ezt az akciót,h mivel joy napokon vettem,minden 20%-os akcióba volt. Akkor ha kicserélik,akkor az újat is az akciós áron kell adniuk,nem?
2017. dec. 4. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mert a joy napok 1 hónapja voltak. Az aktuális árat kell figyelembe venniük.

Jobban jársz ha varrónő egy ezresert megvarrja mert ezt rafizetes nélkül cserélni nem fogják.

2017. dec. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!