Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mióta lett divat a kamasz...

Mióta lett divat a kamasz fiúknál a hosszított póló?

Figyelt kérdés

Az én fiam is akar magának rendelni ilyen hosszított pólókat. Egyre több fiún látom, hogy felvesznek egy hosszított pólót, arra pedig egy pulóvert, de hagyják, hogy a póló kilógjon a pulóver alól.

Mióta lett ez divat? Miért hagyják hogy simán kilógjon a pulóver alól?



2017. dec. 5. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen az a hosszított póló?
2017. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

#1-es Buzıs


Amúgy meg ilyesmik:

[link]

2017. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

A kettes hozzászolót már vártuk!

Az ilyen gyökerek mindent lebúzáznak amikor a fiúknál valami új divat jön be.

Az ilyenek meg a kérdező szívszélütést kap ha nem az egyhangú szürke sablon ruházat van egy férfin...


A nőknél a boyfriend farmer meg a férfi acélbetétes bakancs viselete nem búzás??

Az rendben van? Azon is lihegjetek kicsit amikor a nők hoznak be valami újítást.

2017. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a b z ik utálják a legjobban az ilyen comb- és fenékforma eltakaró vackokat! Hidd el, akik ezt a divatot erőltetik / vagy épp hordják, elképzelésük nincs róla, mi izgat fel egy meleget. Biztos nem egy kinyúlt lepedő. Épp annyira szexi, mint öreganyád csadorban.
2017. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
Én tavaly kezdtem látni a fiúkon, szerintem van köztük akiknek jól áll. Meg mostanában amúgy is divat a tényleges méretnél nagyobb ruha (én pl. ezzel szívok) :D
2017. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mitől lenne b..u..z.is egy ruhadarab vagy egy szín? Ez baromság
2017. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A sok barom még azokra a ruhákra is búzát mond amiket sosem hordtak a melegek, sőt elárulom hogy a pár meleg ismerősöm lány és fiú ugyanazt viseli mint az átlag!

Ebből mit lehet levonni? Az átlag öltözik homárosan...

2017. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem hogy valaki attól lesz búzás hogy hogyan öltözik, anno mi is elég érdekesen öltöztünk és az idősebbeknek ez nem mindig tetszett.
2017. dec. 6. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Longline a szabás neve egyébként.

Goth Ninja stílusban, Rick Owens kollekciókban már hosszú évek óta jelen van. Szerintem a fast fashion miatt olyan 3 éve terjedhetett el itthon.

2017. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem is homáros! Milyen stílus ez? Justin Bieber, meg a tököm tudja kiktől jött, de hányingert keltően undorító,amikor meglátok egy kölyköt egy ilyenben, vagy hosszított felsőben., 40 kilós a gyerek, felvszi ezt a hosszított sz*rt jön velem szembe az úton, és olyan, mintegy villanyoszlop csak mozog és jön velem szembe..
2018. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!