Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hova érdemes...

Budapesten hova érdemes nagybevásárlásra (ruha, kabát cipő) menni?

Figyelt kérdés
vidékről mennénk fel,de nem tudjuk eldönteni hogy hol lehet olcsón klassz cuccokat kapni...gondoltunk outletekre-/amúgy azok tényleg olyan jók?/ vagy más kifejezetten bevásárlóhelyekre...hátha a pestiek tudnak tuti helyeket..
2008. okt. 24. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit enged a pénztárcátok, de pesten rengeteg hely van millió választékkal. Kínai piac, a Nyugatinál a westend (drága), skála, és bevallom én nagyon szeretem a turikat pl. múltkor vettem egy hosszú fekete szövetkabátot 3000-ért, nincs semmi hibája. Sok sikert nektek, de ha beértek pestre körül se kell nézni és máris rengeteg boltba ütköztök.
2008. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát, kabátot én is a turikból ajálom :) Én legutóbb 2000ért vettem VADI ÚJ piros téli szövetkabátot.
2008. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igazából ez egy amolyan tél előtti nagybevásárlás lenne szóval van rá szánva egy bizonyos összeg...köszönöm az eddigi ajánlatokat,esetleg a biatorbágyi outlet-ről vmi tapasztalat?
2008. okt. 24. 17:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten nagyonnagyon sok bevásárlóközpont van.Érdemes megnézni a

Mammutot,

Camponát,

Arena Plázát(bár itt még nem voltam,de állítolag jó)

Árkádot

Premier Outlet-et

Duna Plázát

Lurdy Házat..Remélem segítettem:)

2008. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és van még a Westend..én nagyon nem szeretem..de végül is sok bolt van,Én a Mamutot,vagy az arénát ajánlanám!

Vagy váárj, van még a Váci utca, ott aztán minden van:D

Vagy mammut,vagy Váci utca.:)(mango,h&m, zara,reserved,telly weil,zone,etam,orsay,apacs,conversemeg oneill, calzedonia,meg minden más:D)

2008. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket,bár voltak köztük viszonylag drágák is sztem...)pl.Váci utca,westend..)de azért jó tudni ezekről is:-)
2008. okt. 25. 07:19
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Hát de váci utcában van egy csomó üzlet, és szerintem nem minden drága ott sem, a Westendben pedig vannak ilyen noname üzletek..:/ meg rendesek is:) de amúgy a Premier Outlet a legolcsóbb:)
2008. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítőkész válaszokat:-)
2008. okt. 25. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkeppen menjetek ki a kinai piacra is utana pedig valamelyik bevasarlo kozpontba
2008. okt. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
65%
Én a premierre szavazok, én is vidéki vagyok és néha fel szoktam menni oda. Márkás cuccok és tényleg nagyok az akciók. Persze azért ott is ki kell fogni, néhány üzlet ott is nagyon drága, de egy csomó jó üzlet van! Én szeretek oda menni, parkolás is megoldva, van hely mindig, és hát ugye minden egy helyen, de mégsem egy nagy plázába vagy bezárva.
2008. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!