Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is felesleges...

Szerintetek is felesleges minőségi, elegáns ing vétel céljából 'Lacoste' márkát venni?

Figyelt kérdés

Inget akartam rendelni,és nagyon megtetszett a márka stílusa,de valami olyan eszméletlenül gagyi és nevetséges a logója hogy elrontja az ing összképét,és a 90%-a az ingeknek logós.Még soha nem volt ilyen hogy egy logó miatt ne vegyek meg egy inget,de mégis hogy lehet egy ilyen árú és minőségű ruhára ilyen ratyi emblémát nyomni?Tisztára mintha egy óvódás pizsamájáról mintázták volna...

Nektek ha volt,akkor mik a benyomásotok a márkáról?



#stílus #ing #Lacosta
2017. dec. 7. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Bugatti cipőkkel vagyok így. Formára, színre, stílusra jók, de a bszottnagy Bugatti felirat elrontja.

Vegyél Ralph Laurent, azon nem gagyi a logó.

2017. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EG0 ***** válasza:

A Lacoste alapvetően sportmárka, és abszolút illik rá a "sportosan elegáns" jelzős szerkezet.

Ha inkább a klasszikusan elegáns világmárkák érdekelnek, akkor összeszedtem pár ötletet:

amerikai: Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Calvin Klein

német: Hugo Boss

angol: Burberry

olasz: Armani, Versace, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada

francia: Yves Saint Laurent


Ha ár/érték is számít, és nem a logóval akarsz üzenni, akkor

Marks & Spencer (RIP), Olymp, de akár Zara vagy Springfield...

2017. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A 2. Válaszadó OLYMP ajánlását maximálisan osztom ing terén, nagyon megéri!!
2020. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!