Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastag kb térdig érő télikabát...

Vastag kb térdig érő télikabátot szeretnék. Hol tudok venni és milyen üzletben Budapesten?

Figyelt kérdés

Parkaszerű tollkabátot szeretnék, azaz jó nagy szőrmével, nagyon meleg, nagyon bélelt kellene mert mindig fázom a kabátokban. A plázás kabátok rettenet drágák, és az a vattaszerű műanyag ami bennük van, az minden csak nem melegít. Tollkabát 100 ezer körül van.

Van esetleg valakinek boltötlete, hogy ott nézhetnék párat?



2017. dec. 8. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

nemtom. Ffi v női?

am én tavaly vettem kabátot de az árak valóban az elképesztő és a horror kategória között...

2017. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is fázós vagyok és lejártam a lábam olyan kabátért, ami nem seggnél ér véget, rendesen bélelt, olcsó és nem is ocsmány.. A kikben találtam meg a kínaiban (skála).
2017. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen, női kellene, elfelejtettem megírni :) skálában ránézek. Thx.
2017. dec. 8. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Én Ázsiában vettem még 5 éve kb.


Kicsit pufis, de télen elég egy póló alá, és a kedvesemnek tetszik.

Az ex utálta, de az ő általa ajánlott kabátban még hűvösebb tavasszal is fáztam, mert nem volt bélelt egyáltalán.

2017. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zara.
2017. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is plázában, a RESERVED-ben téli leárazásban vettem és szuper meleg, down feather! Most már pólóra vehetem a kabátot és nem fázom. Tökjó érzés :) Pedig féltem a plázás cuccoktól.... És 20 alatt kijött! Köszönöm a válaszokat!!!
2018. jan. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!