Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire kell odafigyelni öltönyvá...

Mire kell odafigyelni öltönyvásárláskor?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy új öltönyt, szűkebb szabású van tervbe. Egyelőre egy univerzálisabb darab kéne, ami mindenhova jó. Így akkor színben a fekete ajánlott? Vagy még a sötétkék és a szürke is belefér?


Illetve mi az amire oda kell figyelni? Akár a méretezésnél, mert elég magas vagyok (190+) és a kezem is hosszú.


Előre is köszi a válaszokat.


Azt is megköszönném ha cipőben is adnátok tippeket, nem igazán vagyok képben, hogy elegánsabb lábbelik esetében mi a divat és mi az amit kerülni kell.



2017. dec. 8. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fekete, esetleg a sötétkék ajánlott. Igazából addig kell próbálni amíg jó nem lesz. Amíg nem rövid az ujja, amíg a vállnál passzol és a gombnál sem feszül amolyan X alakban. Az ujjhossz és a nadrághossz általában nincs kőbevésve, olyan szempontból, hogy általában hagynak anyagot amelyből ki lehet engedni ha esetleg rövid. Manapság a 2 gombos a "trendi", ennek az alsó gombját semmilyen körülmények között nem gmboljuk be. (A három gombosnál a középsőt szoktuk.) A cipőből ilyen esetben egyértelműen fekete bőr ajánlott. Ne legyen szögletes az orra. Általában egyébként látszik rajta hogy öltönyhöz való-e vagy nem.
2017. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám hogy először sötétkéket vegyél, a feketét legfeljebb csak temetésre kellene felvenni, viszont a sötétkéket tényleg mindenhova felveheted, és minden helyre elmehetsz benne, akár még temetésre is. Valamint egyszerűen jobban, komolyabban néz ki. A cipőn pedig tényleg látszik, hogy felveheted öltönyhöz, de ha még nincs tapasztalatod, akkor keress olyat, amit az előző leírt, én csak annyival egészíteném ki, hogy ha egy kicsit "bátrabbat" szeretnél, akkor egy elegáns barna cipőt is választhatsz, és az remekül fog menni ha veszel, egy sötétkék öltönyhöz.
2017. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak igazíttasd magadra. ez a lényeg.
2017. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!