Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék nőiesebb?

Hogyan lehetnék nőiesebb?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egoistának tűnni, mert valójában abszolút nincs önbizalmam.

A problémám az lenne, hogy nagyon nem vagyok nõies. 160 centis, 51 kg-os lány vagyok. Az arcom egyáltalán nem átlagos, mármint a "berendezése" furcsa. Szeplõs vagyok és szõke hajú. Nem tudom mennyire vagyok bájos.

Sportolok, fõleg a hasamra és a fenekemre edzek. Sokat olvasok, szépen fejezem ki magam.

Mégsem néz meg egy fiú sem, ez egy kicsit rosszul esik, mert lány osztálytársaimért bomlanak a fiúk.

16/L


2017. dec. 10. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan öltözködsz?
2017. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első komoly kapcsolatom 19 évesen jött el. Addig szinte egyáltalán nem pasiztam (az első csókomat is 19 évesen, a komoly párkapcsolatomban kaptam). Nem a nőiességen múlik ez, hidd el. Körülöttem is már mindenki túl volt az első szexen, amikor én még csak nem is csókolóztam. Majd jön valaki amikor jön, te csak viselkedj és nézz ki úgy, ahogy az neked tetszik :)
2017. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!