Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti Hipster alsot...

Lányok ti Hipster alsot hordtok vagy tangát melyik a jobb? Fiuk melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Tanga a jobb vagy a hipster 27N vagyok igazábol tangát hordok de olvastam, hogy kezd közönséges lenni a hm-ben vettem hipster alsokat egesz kenyelmesek bar meg mindig a tangahoz huz a szivem

2017. dec. 11. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a hipster fazon volt a kedvencem.

Pasiknak szerintem mindegy, úgy is lekerül. :D Néha meglepem a barátom csipkés bugyikkal és tangával is, hogy legyen változatosság.

2017. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog miatt szeretem a tangat: soha nem kell aggodnom semmilyen anyagu, vastagsagu nadragban, hogy atlatszik a varrasa. Szerintem annal igenytelebb hatast semmi nem tud kelteni, mikor egy csinos ruhaban atvirit a bugyogo.
2017. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanga, mást nem bírok elviselni. :) 23/N
2017. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Ilyen csinos ruha esetére vehetsz még fel olyan alsóneműt is, aminek van egy pici szára, tehát a férfiak boxeralsójára hasonlít. Annál nem látszik át a varrás.
2017. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tanga .
2017. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a jó amelyik neked a jó - esetedben a tanga a jó.


Olvasni mindent lehet, én is olvastam pár dolgot és őszintén szólva hidegen hagy például hogy a férfiakat besorolják egy másik kasztba pusztán a viseletük miatt...


Én nem tartom közönségesnek a tangát egy lányon és b*zisnak sem egy férfin. Persze van néhány szabály amit érdemes betartani.


A rám vonatkozó szabályok maradéktalanul be vannak tartva és hordom boldogan a jó kis férfitangáimat teljes megelégedéssel évek óta. Hordd hát nyugodtan a női változatot te is :)


30F

2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!